Domů » Články » Herní novinky » SBĚRATELSKÝ KOUTEK: Phoenix Wright od First 4 Figures

SBĚRATELSKÝ KOUTEK: Phoenix Wright od First 4 Figures

Máte rádi Phoenixe Wrighta? Tak čtěte dál, protože pro vás máme opravdovou sběratelskou lahůdku…

Firma First 4 Figures je známá svými luxusními herními soškami a může se pochlubit licencemi na takové série jako je The Legends of Zelda, Dark Souls či Sonic The Hedgehog. Dneska si ale představíme první kousek z jejich nové série věnované herní sérii Ace Attorney, kterým je limitovaná soška právnického esa a světoznámého „Objection!” meme Phoenixe Wrighta ve formátu 1/6!

Předobjednávky tohohle luxusního kusu resinu (jeden z nejlepších materiálů, jaký se na sběratelské sošky v současnosti používá – pozn. redakce) začnou už za necelé dva dny. First 4 Figures je známé tím, že k soškám objednaným hned v první možný den dává krom nízkých čísel zvyšujících jejich hodnotu také dodatečné speciální certifikační kartičky, takže pokud o tohohle 34 centimetrů vysokého krasavce máte zájem, doporučujeme vám nadělit si letos pod stromeček předčasně jeho potvrzenou objednávku!

A jak se u First 4 Figures nedávno stalo zvykem, pořídit si ho můžete kromě standardní a exkluzivní edice obsahující druhou hlavu také v definitivní edici se speciálním podstavcem a dvojicí stojánků se sérií definujících hlášek! Tenhle sběratelský klenot zkrátka nemusíme nijak obhajovat. V následujícím videu se totiž dost dobře umí obhájit sám, a to doslova!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Kjve-yaokBw” /]

X