Domů » Články » Herní novinky » Sbohem Hextech Gunblade nebo Statikk Shive. Presezóna odstraňuje některé ikonické itemy

Sbohem Hextech Gunblade nebo Statikk Shive. Presezóna odstraňuje některé ikonické itemy

Seznam itemů, které ve hře už neuvidíme
Seznam itemů, které ve hře už neuvidíme

Presezóna v League of Legends do hry nejen přidáva nové itemy, mechaniky a grafiku, ale aby byla hra vybalancovaná a připravena na novou metu, některé změny i zabolí – hlavně odstranění některých stávajících itemů.

Pokud jste vášnivím hráčem Katariny, LeBlanc nebo Akali, určite vás tato informace zabolí. Kromě jiných z hry v nové sezóně zmizne i Hextech Gunblade, který se stal core itemom pro nejednoho AP Assasina.

Zapláčou i hráči burst AP supportů jako je Karma nebo Sona. Loučíme se s Athene’s Unholy Grail i s Twin Shadows.

Hráči Yasua, Yoneho nebo obecně marksmanů přídou o Statik Shiv, který pomáhal zejména v AD heavy kompozicích. Off tankové, jako například Gnar už nebudou mít k dispozici slow na autoattacích. Zmizne totiž i Frozen Mallet.

Itemy se kterými se nadobro loučíme:

  • Adaptive Helm
  • Athene’s Unholy Grail
  • Frozen Mallet
  • Hextech GLP-800
  • Hextech Gunblade
  • Spellbinder
  • Statikk Shiv
  • Twin Shadows
  • Všechny jungle itemy

Důvodem pro jejich odstranění je, že v nastávající metě by měli až přílišný vliv na vývoj hry. Všechny tyto itemy však nahradí nové legendární a mýtické itemy. Holt si budeme muset zvyknout na novou metu.

Nejzásadnější změnou bude asi úplně nový systém junglení. To ale není tak velkým překvapení, změny jungle itemů a obecně jungle mechanik jsou typické asi pro každou presezónu.

Jak ale známe RIOT, některé itemy se můžou do hry časem vrátit. Buďto v upravené podobě, nebo v některém ze speciálních módů, jakými je třeba Nexus Blitz, kde si hráči čas od času můžou vychutnat starou dobrou Deathfire Grasp.

Source :
Avatar
Written by
LoLkař a Simař se speciálním místem pro Mass Effect v srdíčku, student mediálních průmyslů, AV geek, wannabe novinář. #gayandproud #climatechangeisatopic #neverskipmetalsong

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X