Domů » Články » Šéf studia Quantic Dream slibuje řadu překvapení pro rok 2020

Šéf studia Quantic Dream slibuje řadu překvapení pro rok 2020

I když má vedoucí studia Quantic Dream, David Cage, s novoročním přáním poněkud zpoždění, nebudeme mu jakožto hráči nic zazlývat. Dle jeho slov se totiž zdá, že nás čeká řada skvělých věcí.

Na jeho oficiálním twitter účtu se nedávno objevila zpráva, která začíná přáním do nového roku. To jsme ovšem nedávno slyšeli ze všech stran a nejedná se o nic zajímavého. Naši pozornost však přilákala slova, která následovala.

David se vyjadřuje k obrovským úspěchům, kterých studio za poslední rok dosáhlo. Jedná se především o vydání jejich nejúspěšnějších her na PC. Především se uchytilo dechberoucí Detroit: Become Human, které bylo původně vydáno roku 2018 jako exkluzivní obsah pro PS4. Dále hlava francouzského studia zmínila spoustu zajímavých překvapení pro rok 2020. Vzhledem k tomu, že se studio dříve věnovalo pouze hrám na PlayStation, můžou zmiňovaná překvapení znamenat jejich nové a širší zaměření, které zahrnuje i PC a ostatní konzole. Věřím, že pokud studio učiní takové rozhodnutí, náklonnost ze strany hráčů vzroste téměř exponenciálně.

Source :

Twitter

Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X