SEGA: Finanční zpráva za rok 2018 napovídá k více PC portům oblíbených her!(1 minuta čtení)

Společnost SEGA uveřejnila 26. dubna roční výsledky a přinesla dobré zprávy pro hráče, kteří nevlastní konzole. Velký zájem o počítačové verze konzolových her SEGY napomohl podle roční finanční zprávy ke zlepšení výsledků, které byly nedávno společností zveřejněny.

Hlavními hrdiny, kteří výsledky nazdvihly, jsou Bayonetta, Yakuza 0, Yakuza Kiwami 1Catherine od podspolečnosti SEGY, Atlus. Právě od vývojářů Atlus netrpělivě očekávají PC hráči port oblíbené RPG hry Persony 5, což je momentálně jedna z nejchtěnějších her od této společnosti. Dále bychom se mohli těšit na Yakuzu 6: The Song of Life ale třeba i její spin-off Judgment, o kterém jsme nedávno psali.

Tituly, které jsou oznámeny a vyjdou mezi rokem 2019 a 2020 jsou: Yakuza ONLINE, Kemono Friends 3, Project Sakura Wars, Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020, Total War: THREE KINGDOMSTeam Sonic Racing.

Jak jsem již zmiňoval, dobré zprávy se netýkají pouze PC hráčů – SEGA totiž na jednom ze “slidů” finanční zprávy SegaSammy zmiňuje, že by se chtěla více zaměřit na PC platformu, konzole, WeGame a hlavně mobilní platformu. Na oficiální zprávu se můžete podívat zde.

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.