Domů » Články » Herní novinky » SEGA: Finanční zpráva za rok 2018 napovídá k více PC portům oblíbených her!

SEGA: Finanční zpráva za rok 2018 napovídá k více PC portům oblíbených her!

Společnost SEGA uveřejnila 26. dubna roční výsledky a přinesla dobré zprávy pro hráče, kteří nevlastní konzole. Velký zájem o počítačové verze konzolových her SEGY napomohl podle roční finanční zprávy ke zlepšení výsledků, které byly nedávno společností zveřejněny.

Hlavními hrdiny, kteří výsledky nazdvihly, jsou Bayonetta, Yakuza 0, Yakuza Kiwami 1 a Catherine od podspolečnosti SEGY, Atlus. Právě od vývojářů Atlus netrpělivě očekávají PC hráči port oblíbené RPG hry Persony 5, což je momentálně jedna z nejchtěnějších her od této společnosti. Dále bychom se mohli těšit na Yakuzu 6: The Song of Life ale třeba i její spin-off Judgment, o kterém jsme nedávno psali.

Tituly, které jsou oznámeny a vyjdou mezi rokem 2019 a 2020 jsou: Yakuza ONLINE, Kemono Friends 3, Project Sakura Wars, Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020, Total War: THREE KINGDOMS a Team Sonic Racing.

Jak jsem již zmiňoval, dobré zprávy se netýkají pouze PC hráčů – SEGA totiž na jednom ze “slidů” finanční zprávy SegaSammy zmiňuje, že by se chtěla více zaměřit na PC platformu, konzole, WeGame a hlavně mobilní platformu. Na oficiální zprávu se můžete podívat zde.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X