Domů » Články » Herní novinky » Našel seriálový Zaklínač svého Vesemira? Po roli pokukuje Mark Hamill, i když postavu nezná

Našel seriálový Zaklínač svého Vesemira? Po roli pokukuje Mark Hamill, i když postavu nezná

Dostane dva světelné meče?
Mark Hamill Zaklínač

Vysněné geekovské crossovery se většinou bohužel skutečností nestanou. Souboj Batmana a Iron mana budeme muset nejspíše oželet, zato výlet Luka Skywalkera na Kaer Morhen není až tak přitažený za vlasy. Zrovna Mark Hamill by jako zaklínač Vesemir nevypadal vůbec špatně.

Úplně stejně to vidí i samotný herec, který se proslavil svou rolí ve Star Wars nebo hlasem Jokera. Vřelý vztah má ovšem i k videohrám, hlasem a občas také vlastním obličejem se podepsal do série Wing Commander, Call of Duty 2, Crash Bandicoot či (stále rozpracovaném) Star Citizen.

Skok k Zaklínači je díky tomu doopravdy malý, přesto má jeden háček. Hamill vůbec netuší, co jsou Vesemir nebo Zaklínač vůbec zač. Stačilo ale pár návrhů od fanoušků na Twitteru a roli oblíbeného učitele přijal. Svůj souhlas sice myslel jako žert, víc ale vývojáři z CD Projekt RED nepotřebovali. Tím totiž nejspíše spustil interní diskuzi, zda nenalákat slavného herce do zaklínačského univerza.

Oficiální účet Zaklínače pohotově vyvěsil Vesemirovu podobiznu s obličejem Marka Hamilla a hned se přivalila lavina nadšení. Hamillův obličej na starého zaklínačského učitele padne téměř perfektně. Role Vesemira v seriálu naštěstí zatím není potvrzená, snad se tedy poštěstí a Mark se na Kaer Morhen podívá.

Čtěte také: WNCONF 2018: Český Ricky Runner chce být poctivou plošinovkou. Zkuste demo

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X