Seriálový tip: HAPPY!(2 minuty čtení)

Je váš smysl pro humor na hranici lidského chápání? Tento seriál vás udělá šťastným!

Bývalý policejní detektiv Nick Sax bez jakýchkoli vytyčených hranic prochází svým bezvýznamným životem a čeká, kdy už mu ho někdo konečně ukončí. Zlitý a zdrogovaný úspěšně zvládá práci nájemného zabijáka, dokud se v jeho životě neobjeví imaginární létající poník. Že to nedává smysl? To se budete ještě divit.

Happy je jméno roztomilého poníka, který se stane oddaným imaginárním kámošem hlavního hrdiny Nicka Saxe. Ani kouzelný poník však nezachrání tento seriál od přístupné hranice 16+ a to se snaží, jak může. Celý příběh se nese v duchu tak trochu jinak ukázaných svátků. První série vám zkazí pohled na Santu, jak ho znáte. On totiž Happy tak nějak kazí pohled na všechno. Vy se u toho sice smějete ale zároveň přemýšlíte, jestli jste ještě normální.

Druhá série přináší Velikonoce a s nimi změnu. Sax již nepije, nezabíjí lidi a je svědomitým tátou. Teda chabě se o to pokouší. Změny možná přichází, ovšem seriál pokračuje ve stejně šíleném tempu.

Práva na seriál vlastní televizní stanice SYFY, ve svém repertoáru ho ale má i Netflix, Hulu a Amazon Prime. Po odvysílání druhé série byl však na SYFY zrušen. To vedlo k nabídce práv na pokračování ostatním, již zmiňovaným stanicím. Celý příběh je založen na stejnojmenné komiksové sérii Granta Morrisona a Daricka Robertsona. Režii si po většinu epizod vzal na starost Brian Taylor.

HAPPY!, Akční / Komedie / Krimi / USA, 2017-2019, 12 h 33 min (Minutáž: 39-48 min)

Epizody:
První série: Saint Nick, What Smiles Are For, When Christmas Was Christmas, Year of the Horse, White Sauce? Hot Sauce?, The Scrapyard of Childish Things, Destroyer of Worlds, I Am the Future

Druhá série: The War On Easter, Tallahassee, Some Girls Need A Lot Of Repenting, Blitzkrieg!!!, 19 Hours and 13 Minutes, Pervapalozza, Arlo and Marie, A Friend of Death, Five Chicken Fingers and a Gun, Resurrection

Herecké obsazení: Christopher MeloniPatton OswaltChristopher FitzgeraldRitchie CosterLili Mirojnick a další

Source :
CSFD, Wikipedia
X