Domů » Články » Sérii Throwback eventů v Pokémon GO letos ukončí Sinnoh region

Sérii Throwback eventů v Pokémon GO letos ukončí Sinnoh region

Throwback Challenge nám nabídly již tři tematické týdny se vzpomínkou na předchozí generace pokémonů. Tento týden je na řadě generace čtvrtá z regionu Sinnoh.

Jelikož nás Nintendo zásobuje stále novými generacemi Pokémonů, je občas dobré si připomenout i staré známé z předchozích generací. Takové příjemné memento aplikovali do Pokémon GO i Niantic, kteří jednou za rok spustí sérii eventů, kdy je týden věnovaný Pokémonům z předchozích edic. Jelikož je v Pokémon GO nejnovější pátá edice z regionu Unova, bude letošní Throwback Challenge končit regionem Sinnoh. Jako vždy budeme v divočině potkávat častěji Pokémony z tohoto regionu. Častěji budou přítomni i v 7 km vejcích. Do nadcházejícího pátku můžeme také splnit tematickou sérii úkolů, kde nás po splnění devíti úrovní čeká možnost chytit legendární Cressalii. Pokémon GO stahujte na Google Play či App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X