Domů » Články » Herní novinky » Největší herní frajer je zpět. V Serious Sam 4: Planet Badass po vás půjde až 100 tisíc nepřátel naráz

Největší herní frajer je zpět. V Serious Sam 4: Planet Badass po vás půjde až 100 tisíc nepřátel naráz

„Double the gun, double the fun!“

Chorvatsko je známé především českým turistům s ponožkami v sandálech, avšak ve světě má hodně jinou reputaci. Vedle některých scén z Game of Thrones vzniklo v přímořské zemi i studio Croteam a jejich nejslavnější hrdina. Ten se vrátí v Serious Sam 4: Planet Badass.

Serious Sam podobně jako Duke Nukem miluje velké zbraně, „drsné“ hlášky a zabíjení mimozemšťanů. Naštěstí se Samovi podařilo vyhnout úpadku a za svobodnou Zemi bojuje již 17 let. Pokud ale nepočítáme jeho loňské výlety do VR, naposledy se nám v plné kráse ukázal v roce 2011.

Croteam na čtvrtém díle už pár let pracuje a podle jejich slov bude Planet Badass jejich největší hrou. Máme se těšit na 15 různých levelů, už první představený má rozlohu 200 čtverečních kilometrů. Všechny tak velké samozřejmě nebudou, mělo by dojít i na souboje v úzkých koridorech.

[arve url=”https://youtu.be/Q33N833aPX4″ /]


Sam nově dostane k dispozici vozidla. V traileru brázdí krajinu na motorce, vývojáři ale připravují kombajny nebo neprůstřelný papamobil. Chorvati mají prostě smysl pro humor. Vozidla se navíc proti obrovským hordám nepřátel budou hodit – autoři doufají, že v plné hře dokážou ve svém enginu vygenerovat až 100 tisíc nepřátel najednou. Ano, tolik.

Všichni staří protivníci jako kamikaze nebo obří býci se samozřejmě vrací. Přijde řada rovněž na nováčky, vývojáři zatím ukázali jen nepřátele s chapadly na hlavě. Stejně tak se comebacku dočkají i Samovi kamarádi, a pokud Croteam nezahodil své nápady z předchozích dílů, dočkáme se i co-opu.

Datum vydání prozatím není stanoveno, Serious Sam 4: Planet Badass ale zamíří jak na PC, tak na konzole. Novinky najdete na oficiálních stránkách, kde vývojáři mimo jiné slibují, že během vývoje nebyl vytvořen ani jeden pouštní level. Moc jim to ale nevěříme.

Čtěte také: Lov nácků v jiném kábatku. Wolfenstein: Youngblood nabídne kooperaci s BJovými dcerami

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X