fbpx
Domů » Vyšlo izometrické RPG Seven: The Days Long Gone. I s profi češtinou a limitovanou edicí

Vyšlo izometrické RPG Seven: The Days Long Gone. I s profi češtinou a limitovanou edicí

Hezky česky do Vetrallské říše

Lačníte po nějakém novém RPG na dlouhé zimní večery? Právě vyšlo izometrické RPG Seven: The Days Long Gone, které se kromě zajímavého settingu se chlubí i možnosti překonávat vysoké překážky, což otevírá nové možnosti při prozkoumávání velkého světa Vetrallské říše. Hře nechybí ani limitka a profesionální česká lokalizace.

Izometrické RPG od vývojářů z Fool’s Theory a IMGN.PRO a ex-vývojářů série Zaklínač se otevřeně inspiroval hrou Thief, byť jde o kousek z poněkud odlišné žánrové škatulky. Hráči musí utéct z bedlivě střeženého vězeňského ostrova Peh v postapokalyptickém otevřeném světě Vetrallské říše.

„Hra zavádí nové standardy průzkumu na poli izometrických RPG. Zpočátku to vypadá jako tradiční izometrické RPG se strhujícím příběhem a ekosystémem, který reaguje na vaše činy. Ale naším hlavním úkolem bylo v rámci tohoto žánru skutečně představit něco nového a zcela změnit to, jak lidé tento druh her prožívají,“ řekl Jakub Rokosz, šéf vývoje ve Fool’s Theory.


„Seven má jedinečný systém šplhání, který umožňuje lepší průzkum pomocí volného překonávání překážek libovolné výšky, a to jak vertikálně, tak horizontálně. Tento mechanismus nám jako vývojářům ještě více otevřel herní svět, takže jsme se mohli víc vyřádit při vývoji hlavní kampaně a návrhu vedlejších úkolů.“

Ve hře se ujmete Teriela, mistrovského zloděje posedlého prastarým démonem Artanakem (v tom nejsymbiotičtějším slova smyslu), který je převezen na vězeňský ostrov Peh. Teriel s Artanakovou pomocí odhalí temná tajemství ostrova a brzy zjistí, že osud celé Vetrallské říše visí na vlásku. Jak jinak.

Postapokalyptický svět v Seven je plný záhadných technologii a pověr z období temna, rozmanitých společenství, která reagují na každý váš čin, a bohatého ekosystému tvorů, se kterými můžete reagovat – od zvířat přes lidi po příšery. Můžete volně zkoumat obrovský, leč nehostinný otevřený svět – ať už prostřednictvím hlavní příběhové linie, nebo v rámci vedlejších úkolů.

V České republice a na Slovensku distribuuje hru společnost Comgad, a to v limitované edici za 799 Kč či 28,99 euro. Ta obsahuje digitální artbook, mapu, kompletní příručku v českém jazyce a klíč ke stažení digitálního soundtracku. Hra navíc vychází v profesionální české verzi.

Čtěte také: První Mafia je zpět na Steamu. I s kompletním českým dabingem

Source :

Tisková zpráva (Comgad), plné znění