Domů » Články » Vyšlo izometrické RPG Seven: The Days Long Gone. I s profi češtinou a limitovanou edicí

Vyšlo izometrické RPG Seven: The Days Long Gone. I s profi češtinou a limitovanou edicí

Hezky česky do Vetrallské říše

Lačníte po nějakém novém RPG na dlouhé zimní večery? Právě vyšlo izometrické RPG Seven: The Days Long Gone, které se kromě zajímavého settingu se chlubí i možnosti překonávat vysoké překážky, což otevírá nové možnosti při prozkoumávání velkého světa Vetrallské říše. Hře nechybí ani limitka a profesionální česká lokalizace.

Izometrické RPG od vývojářů z Fool’s Theory a IMGN.PRO a ex-vývojářů série Zaklínač se otevřeně inspiroval hrou Thief, byť jde o kousek z poněkud odlišné žánrové škatulky. Hráči musí utéct z bedlivě střeženého vězeňského ostrova Peh v postapokalyptickém otevřeném světě Vetrallské říše.

„Hra zavádí nové standardy průzkumu na poli izometrických RPG. Zpočátku to vypadá jako tradiční izometrické RPG se strhujícím příběhem a ekosystémem, který reaguje na vaše činy. Ale naším hlavním úkolem bylo v rámci tohoto žánru skutečně představit něco nového a zcela změnit to, jak lidé tento druh her prožívají,“ řekl Jakub Rokosz, šéf vývoje ve Fool’s Theory.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=wbmkXiJVjr0″ /]


„Seven má jedinečný systém šplhání, který umožňuje lepší průzkum pomocí volného překonávání překážek libovolné výšky, a to jak vertikálně, tak horizontálně. Tento mechanismus nám jako vývojářům ještě více otevřel herní svět, takže jsme se mohli víc vyřádit při vývoji hlavní kampaně a návrhu vedlejších úkolů.“

Ve hře se ujmete Teriela, mistrovského zloděje posedlého prastarým démonem Artanakem (v tom nejsymbiotičtějším slova smyslu), který je převezen na vězeňský ostrov Peh. Teriel s Artanakovou pomocí odhalí temná tajemství ostrova a brzy zjistí, že osud celé Vetrallské říše visí na vlásku. Jak jinak.

Postapokalyptický svět v Seven je plný záhadných technologii a pověr z období temna, rozmanitých společenství, která reagují na každý váš čin, a bohatého ekosystému tvorů, se kterými můžete reagovat – od zvířat přes lidi po příšery. Můžete volně zkoumat obrovský, leč nehostinný otevřený svět – ať už prostřednictvím hlavní příběhové linie, nebo v rámci vedlejších úkolů.

V České republice a na Slovensku distribuuje hru společnost Comgad, a to v limitované edici za 799 Kč či 28,99 euro. Ta obsahuje digitální artbook, mapu, kompletní příručku v českém jazyce a klíč ke stažení digitálního soundtracku. Hra navíc vychází v profesionální české verzi.

Čtěte také: První Mafia je zpět na Steamu. I s kompletním českým dabingem

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=710-cXkcmq0″ /]

Source :
Tisková zpráva (Comgad), plné znění
X