Domů » Články » GC17: Shadow of Argus je poslední obsah pro World of Warcraft: Legion

GC17: Shadow of Argus je poslední obsah pro World of Warcraft: Legion(3 minuty čtení)

Příběh se pomalu uzavírá

Z World of Warcraft: Legion se vyklubal fantastický datadisk a ani po necelém roce od vydání nemá o zajímavý obsah nouze. Boje s Plamennou legií se ale pomalu blíží ke konci – patch 7.3, pojmenovaný Shadow of Argus, bude posledním velkým updatem pro aktuální datadisk, jak nám ostatně potvrdili sami vývojáři na gamescomové prezentaci.

Pokud se orientujete v košaté historii Warcraftu, asi tušíte, že se děj Legionu chýlí k velkému finále. Planeta Argus byla kdysi krásnou domovinou Eredarů, dokud nepřišla Plamenná legie a neudělala si z ní základnu pro další invaze. Nyní se Draeneiové, jak se nazývají eredarští přeživší, a hrdinové Aliance i Hordy chystají získat Argus zpět ze spárů démonů a skoncovat s hrozbou nadobro.

Hlavními tvářemi poslední epizody Plamenné legie budou Velen, Illidan a Khadgar, kteří s Plamennou legií bojují už několik dekád (v případě druhého jmenovaného i tisíciletí). K hlavnímu triu se ale přidá Armáda světla, která kolem sebe shromáždila poslední zbytky bojovníků proti démonům. K překvapení mnohých ji nevede nikdo jiný než dlouho nezvěstní hrdinové Azerothu – paladin Turalyon a elitní hraničářka Valleria Windrunner, starší sestra Sylvanas a Vereesy. Oba dva zmizeli po kolapsu planety Draenor a od Warcraftu 2 o nich nikdo neslyšel.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=ysRqfZPvijE” /]

Společnými silami se budete prokousávat trojicí nových oblastí – Krokuun, Antoran Wastes a Mac’Aree. Zatímco první dvě jmenované zóny spolu sdílejí ponurou atmosféru a tmavou paletu barev, Mac’Aree působila na prezentaci mnohem barvitěji. Kdysi byla také nejbohatší a nejrozvinutější provincií, což jí vysloužilo přízvisko „Klenot Argusu“.  Po spuštění patche se budou příběhové pasáže daných oblastí postupně odemykat. Poslední část hlavní questové linie otevře své brány 12. září.

Mezi zónami můžete cestovat teleporty. Dále se vám zpřístupní Vindicaar, vesmírná loď Draeneiů, která se stane zároveň vaší hlavní základnou se všemi službami, které na nepřátelském území přijdou vhod. Největší výzvou v prvních týdnech patche Shadow of Argus bude dungeon v Mac’Aree – Seat of the Triumvirate. Tam na pětičlenný tým hráčů bude čekat čtveřice drsných bossů. Co se týče raidu Antorus, the Burning Throne, moc se o něm vývojáři nechtěli bavit. Slíbili však, že další informace k poslední hrozbě celého datadisku zveřejní někdy po Gamescomu.

Samo sebou nepřijdete o tunu nového lootu, dalších vylepšení pro artefakty, hromadu questů a zásadních příběhových cliffhangerů. Odpovědi na otázky přítomných novinářů byly rychlé a stručné, v hlavě mi ale utkvěly dvě zásadní – na dalším datadisku se již pracuje a Jaina Proudmoore kuje nějaké pikle. Kdo ví, třeba se dočkáme nějakého velkého odhalení již na listopadovém Blizzconu.

Čtěte také: GC17: Češi opět bodují. Stali se mistry světa v Hearthstone Global Games

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=YyfqfjXAGbY” /]

Source :
Vlastní
X
X