Domů » Články » Herní novinky » Uniklo datum vydání Shadow of the Tomb Raider? Vývojáři jej nechtěně odhalili na webu hry

Uniklo datum vydání Shadow of the Tomb Raider? Vývojáři jej nechtěně odhalili na webu hry

Hackerman opět zasahuje

Vydavatelé si své rozpracované velké tituly střeží jako oko v hlavě (pokud to není zrovna Ubisoft, pozn. Tran) a často se nebojí uvalit i tučné pokuty za prozrazení jakýchkoliv informací. Přesto se najdou případy, kdy si vývojáři prostě nedají pozor a něco unikne. V případě Shadow of the Tomb Raider jsou ale leaky až podezřelé časté.

Spekulace o novém dobrodružství Lary Croft se vyrojily na konci roku 2016. Square Enix další titulu ze série Tomb Raider oficiálně potvrdil na konci loňského roku,  neprozradil však o něm takřka nic. Vlastně jsme se nedozvěděli ani jsme se název titulu.

Plnohodnotné představení i s trailerem mělo sice přijít až 15. března, ale hráči si info našli mnohem dříve. Za vším stojí nešikovně postavená stránka, která na přestavení nového dílu láká. Přímo v kódu se totiž objevily informace, o nichž jsme zatím vědět neměli.

Shadow of the Tomb Raider zakončí příběh mladé Lary a její proměnu v Tomb Raidera. Datum vydání je stanoveno na 14. září a bližších informací se dočkáme 27. dubna. Celkově se nám ale nezdá, že by Square Enix po předčasném odhalení hry zapomněl na takový detail. Ale třeba jde jen o marketingový tah, jak vyvolat šeptajdu v herních komunitách.

Čtěte také: Těšíte se na Jurassic World Evolution? Jeff Goldblum vás v něm nenechá na pokoji

Source :

pcgamer.com

X