Uniklo datum vydání Shadow of the Tomb Raider? Vývojáři jej nechtěně odhalili na webu hry(1 minuta čtení)

Hackerman opět zasahuje

Vydavatelé si své rozpracované velké tituly střeží jako oko v hlavě (pokud to není zrovna Ubisoft, pozn. Tran) a často se nebojí uvalit i tučné pokuty za prozrazení jakýchkoliv informací. Přesto se najdou případy, kdy si vývojáři prostě nedají pozor a něco unikne. V případě Shadow of the Tomb Raider jsou ale leaky až podezřelé časté.

Spekulace o novém dobrodružství Lary Croft se vyrojily na konci roku 2016. Square Enix další titulu ze série Tomb Raider oficiálně potvrdil na konci loňského roku,  neprozradil však o něm takřka nic. Vlastně jsme se nedozvěděli ani jsme se název titulu.

Plnohodnotné představení i s trailerem mělo sice přijít až 15. března, ale hráči si info našli mnohem dříve. Za vším stojí nešikovně postavená stránka, která na přestavení nového dílu láká. Přímo v kódu se totiž objevily informace, o nichž jsme zatím vědět neměli.

Shadow of the Tomb Raider zakončí příběh mladé Lary a její proměnu v Tomb Raidera. Datum vydání je stanoveno na 14. září a bližších informací se dočkáme 27. dubna. Celkově se nám ale nezdá, že by Square Enix po předčasném odhalení hry zapomněl na takový detail. Ale třeba jde jen o marketingový tah, jak vyvolat šeptajdu v herních komunitách.

Čtěte také: Těšíte se na Jurassic World Evolution? Jeff Goldblum vás v něm nenechá na pokoji

Source :
X