Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: Shadow of the Tomb Raider konečně odhalen. Vyjde letos v září

VIDEO: Shadow of the Tomb Raider konečně odhalen. Vyjde letos v září

Zavítáme do Střední Ameriky. Asi

Zatímco v kinech řádí filmová Lara Croft (a podle prvních dojmů to místy působí poněkud rozpačitě), herní verze rebootované archeoložky se po několika únicích konečně dočkalo oficiálního odhalení. Jak naznačuje teaser, Shadow of the Tomb Raider vyjde letos v září.

Samotný CGI teaser unikl už včera večer, na oficiálních kanálech vykouklo sotva půlminutové video až dnes dopoledne. Rychlé útržkovité záběry toho sice tolik neřekne, ale i tak z něj můžeme částečně vyvodit, co si na nás Lara Croft nachystala tentokrát.

Shadow of the Tomb Raider bude nejspíše odehrávat ve Střední Americe, alespoň soudě podle stupňovité pyramidy na konci teaseru. Pomaličku se tak můžeme těšit na plahočení hustými džunglemi a šolíchání s aztéckými či mayskými artefakty.

Plnohodnotné odhalení přijde až 27. dubna, hra by se měla objevit i na letošní E3. Shadow of the Tomb Raider vychází 14. září na PC, XONE a PS4. Mnohé hráče nejspíše potěší informace, že tento díl vyjde na všechny zmíněné platformy současně, žádná časová exkluzivita se zde tudíž nekoná.

Čtěte také: Vzpomínáte s láskou na začátky série Tomb Raider? Brzy se dočká remasterů

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=ic3-je2ou78″ /]

Source :

Youtube

X