Domů » Články » Herní novinky » Internet oplakává trolla ze Shadow of War. Zemřel v traileru

Internet oplakává trolla ze Shadow of War. Zemřel v traileru

RIP Az-Laar the Demolisher

Middle-Earth: Shadow of War navazuje na překvapivě výbornou hru z roku 2014. Největší předností předposledního titulu z dílen studia Monolith je systém Nemesis, díky kterému si hráči vytvořili vlastní úhlavní nepřátelé nebo milované spojence.

Letošní díl nebude žádnou výjimkou a už několik měsíců před vydáním si vyžádal svou první oběť. Hráči oplakávají smrt jednoho z nejdůležitějších bojovníků z prvního gameplay traileru. Za Taliona v něm bez váhání položil svůj život Az-Laar the Demolisher – snad ten nejkrásnější a nejsilnější troll, kterého jsme ve Středozemi spatřili.

Jeho smrt se naštěstí neobešla bez odezvy vývojářů a rychle na svém Youtube kanále vydali rozlučkové video. Kromě Az-Laarových posledních momentů v něm použili i komentáře od samotných hráčů, které krásně doplnily již tak smutnou situaci. Snad se nějaké vzpomínky na tohoto bezvlasého válečníka dočkáme i v plné hře. Třeba virtuálního náhrobku.

Pokud vám čtvrthodinové video z hraní Shadow of War uniklo, můžete se na něj podívat zde. My mezitím jdeme do kouta oplakávat mordorského hrdinu a budeme doufat, že podobné činy začne dělat více vývojářů. Uvolněnější atmosféra v herním byznyse často chybí.

Čtěte také: Kupte si Shadow of Mordor se všemi DLC za 5 éček

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=qre0RyY0gMQ”/]

Source :
X