Middle-earth: Shadow of War

PC PS4 Xbox One
Sledovat
9

Nářez

Mrkněte na první gameplay záběry z Middle-earth: Shadow of War(2 minuty čtení)

Ten avizovaný výlet do Mordoru se nám začíná zamlouvat

Jak jsme již avizovali v minulém článku, Warneři odhalili první gameplay video z nadcházejícího Middle-earth: Shadow of War, v němž se postavíme hordám skřetů i samotnému Sauronovi. A víte co? Hra vypadá božsky!

Zhruba 16minutové video se starým známým Talionem a jeho „neoddělitelným“ parťákem Celebrimborem z předchozího dílu rozhodně nešetří na akci. Světla reflektorů především zabírá výrazně upravený a rozšířený Nemesis systém. Ten nově dovoluje rekrutovat skřety přímo během bitev, aby vám pomohli proti svým bývalým šéfům.

K pouhým loutkám ale budou mít poměrně daleko – skřeti i po výměně stran budou mít vlastní paměť na své bývalé kolegy a v závislosti na tom se pak může odvíjet jejich vlastní příběh. Autoři uvádějí, že vás skřeti mohou v kritické chvíli zradit uprostřed šarvátky – pakliže se skřet postaví do cesty svému bývalému veliteli, s nímž třeba dobré vztahy,. V opačném případě se dočká výrazného boostu do úroku či obrany.

Tím ale inovace zásadního prvku hratelnost ze Shadow of Mordor nekončí. Dobývání pevností budou součástí tzv. Nemesis Fortress systému a stane se esenciální složkou náplně hry. Zkrátka se bez obsazování mordorských tvrzí neobejdete a budete za svými zády potřebovat slušnou armádu, pokud se máte postavit samotnému Sauronovi.

Ten může naopak zahájit protiútok na pevnosti, o které kvůli vám přišel. Města – a k nim připojený region – totiž svým majitelům přinesou řadu bonusů a boostů, což je dobrý důvod si je držet ve vlastnictví. Sám Talion dostane několik nových schopností – a soudě podle traileru mu nebude dělat problém ani osedlat draka.

Na technické požadavky se můžete mrknout v našem článku. Podle českého distributora Cenega Czech vyjde Shadow of War už 25. 8. 2017 na PC, PS4 a Xbox One. Digitální edice si můžete už přeobjednat na Steamu.

Čtěte také: Middle-earth: Shadow of War oficiálně potvrzen. Podívejte se na trailer

Source :

vg247.com

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.