Domů » Články » Herní novinky » Do Mordoru míří velké změny. Shadow of War se definitivně loučí s mikrotransakcemi

Do Mordoru míří velké změny. Shadow of War se definitivně loučí s mikrotransakcemi

Jak pořádně vylepšit hru jedním updatem
Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War byl velmi ambiciózním pokračováním překvapivého hitu. Od titulu perfektní hry jej dělil nepříjemně dlouhý konec, který hráče zbytečně tlačil do systému mikrotransakcí. Brzy ale tento nešvar vývojáři ze studia Monolith napraví, byť s notným zpožděním.

Na svém fóru totiž oznámili, že mikrotransakce z Mordoru odstraní jednou provždy. Zmizí tak celý obchod a s ním i možnost utrácet reálné peníze. Změna přijde v podobě updatu 17. července, do té doby budou mikrotransakce fungovat jako doposud.

Odstranění kontroverzních prvků ale nepřichází kvůli hněvu hráčů. Vývojáři lootboxy odstraňují, protože věří, že kazí nejdůležitější část hry – nemesis systém. Místo mlácení a rekrutování kapitánů šlo jen o zaplacení několika dolarů, ačkoliv server Kotaku dodává, že část bedniček zůstane zřejmě ve hře (byť v neotravné a přijatelné podobě). Nejde ale o jedinou novinku.

Problémový konec hry se také dočká velkých změn. Už by nemělo jít o čistý grind a Monolith slibuje rozšíření příběhu, aby nebyly poslední hodiny tak suché. Naštěstí i nekonečné dobývání zůstane zachováno ve vlastním herním módu.

Autoři hry také dodávají, že pokud mají hráči na svých účtech in-game měnu, měli by ji rozumně utratit do 17. července. Jakýkoliv pozůstatek po tomto datu se automaticky smění za náhodné předměty, přičemž 8. května nadobro zmizí možnost nakupovat herní zlato za reálné peníze.

Čtěte také: VIDEO – The Tavern of Magic nabídne souboje mágů i čištění dungeonů ve VR

[arve url=”https://youtu.be/hgZ0-kdyY5A” /]

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X