Domů » Články » Alžběta Trojanová jako elfka Galadriel? Mrkněte na její cosplay k Shadow of War

Alžběta Trojanová jako elfka Galadriel? Mrkněte na její cosplay k Shadow of War

Dcera noldorského knížete Finarfina a Eärwen v českém podání

Dobrých cosplayů není nikdy dost a občas nás nějaký výtvor zaujme na tolik, že mu věnujeme i vlastní článek. Tuzemským kostýmům jsme ale už nějakou chvilku nevěnovali prostor, je na čase tedy splnit kvóty. Co třeba elfskou vládkyní Galadriel v podání herní moderátorky a publicistky Ažběty Trojanové?

„CENEGA CZECH mě poprosila, jestli bych pro ně nepřipravila cosplay Galadriel v rámci propagace Shadow of War. Jasně! Proč ne. Jenže pak mi došlo hned několik problémů,“ popisuje Alžběta Trojanová na své facebookové stránce. Původně jí přišla Galadriel nudná a sama radši dávala přednost lepení brnění před šitím šatů.

Naštěstí sehnala správné lidi, kteří jí pomohli s tvorbou cosplaye a výsledek předčil její očekávání. Na dvojici povedených fotek se můžete mrknout níže. Jejich tištěné verze bude rozdávat síť herních obchodů JRC ve svých prodejnách. Pokud tedy hledáte fešnou ozdobu do vašeho herního koutku, možná jsme vám ušetřili čas.

Alžběta má na kontě má samozřejmě mnohem více cosplayů. Vloni třeba zazářila se skvěle vypadající ženskou verzí Geralta, což ji dostalo i na přední zahraniční servery jako Kotaku či Gamespot. Vloni nafotila další sérii fotografií, tentokrát s jinou českou cosplayerkou a moderátokou Baty Alquawen (což oběma opět vysloužilo místo na Kotaku).

Co se týče samotného Middle-earth: Shadow of War, ten vychází 10. října pro PC, PS4 a XONE.

Čtěte také: Mrkněte na krátký film ze světa Zaklínače. Natočili ho Češi

Source :

Tisková zpráva, Facebook

X