Domů » Články » Shadowgun War Games dosáhla jednoho milionu předregistrovaných hráčů

Shadowgun War Games dosáhla jednoho milionu předregistrovaných hráčů

Nezávislí vývojáři MADFINGER Games s radostí oznamují, že jejich předregistrační kampaň pro svůj nadcházející herní hit Shadowgun War Games dosáhla magické hranice jednoho milionu hráčů. To už je solidní číslo, dávající studiu dobrou startovní pozici pro vydání hry na počátku roku 2020.

„Milion je pro nás magické číslo. Od zahájení kampaně v listopadu loňského roku dostáváme samé senzační reakce,” říká Marek Rabas, šéf studia MADFINGER Games. „Je to moc příjemné zhodnocení naší tvrdé práce a až hra vyjde v plné verzi tak z ní hráči budou šílet nadšením,” dodává Rabas.

Shadowgun War Games je free-to-play taktická FPS vytvořená v Unity, v top grafickém provedení, přinášející intenzivní 5v5 bitvy. Hráči si vyberou z galerie osobitých hrdinů s vlastními unikátními skilly aby si každý vybral dle svého vlastního stylu. S důrazem na rychlé akční souboje nabízí War Games opravdovou konzolovou kvalitu týmové akce pro všechny mobilní hráče.

Díky nadšenému přijetí na loňském gamescomu je Shadowgun War Games velmi očekávaným titulem a studio právě dokončuje poslední přípravy pro vydání hry. Předregistrace stále funguje a vy tak můžete učinit zde.

LuxuryLady
Written by
Neúprosná moderátorka Twitch a YouTube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů a vášnivá sběratelka zbytečného merche.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X