Sigil: Vypuštění nástupce legendární hry Ultimate Doom je znovu odloženo!

Jedná se o hru, kterou má pod svou taktovkou samotný John Romero. Spousta hráčů a fanoušků pořádné akce už se nemohou dočkat, až se opět ponoří do nostalgické řezačky.

Původně měla hra spatřit světlo světa již v únoru 2019, byla však odložena na duben, kvůli problémům s fyzickými kopiemi. Za sebou máme téměř půlku dubna a po titulu stále ani vidu, ani slechu. Sám John Romero na svém Twitteru vypustil informaci, že hra je prý hotová, avšak vydání se musí odsunout na první týden v květnu.

Dobrou zprávou pro všechny je, že k dalšímu odložení pravděpodobně nedojde. Až budou veškeré balíčky připraveny k odeslání, bude titul vypuštěn na trh. Romero Games se tedy bude moci více soustředit na svou novou spolupráci s Paradox Interactive, o níž jsme psali zde.

ZuluMaster
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.