Domů » Články » Simpsonovi se pod hlavičkou Disney mohou dočkat spin-offů

Simpsonovi se pod hlavičkou Disney mohou dočkat spin-offů

Jistě víte, že Disney vlastní 20th Century Fox, tím pádem pod něj nyní spadá i žlutá rodinka Simpsonových. Ti samozřejmě nemohli chybět i na D23 Expo a měli tam dokonce celý svůj panel.

Atmosféra byla více než příjemná, tvůrci si stále utahovali z akvizice. Samozřejmě nesmělo chybět video napříč všemi epizodami Simpsonových, kde zazněl i nějaký ten vtípek na Disneyho. Tvůrci jsou zkrátka sví a je jedno, pod jakým studiem pracují, vždy si budou dělat legraci ze všeho a ze všech.

Největší novinkou byla informace od producentů seriálu Matta Selmana a Ala Jeana. Ti se vyjádřili k možným seriálovým spi-offům. Studio Disney jim prý nechá úplně volné ruce. Pokud budou chtít udělat nový film či nějakou minisérii o vedlejších postavách, nic jim v tom nebude bránit. Je úplně jasné, že Disney chce značku Simpsonových využít naplno a vytěžit z ní co nejvíc peněz. Brzy se tedy můžeme dočkat třeba seriálu, který bude jen čistě o Haďákovi nebo třeba o Ralphovi Wiggumovi.

Nakonec promluvil samotný otec Simpsonových Matt Groening, který potvrdil, že i náš oblíbený prodavač Apu Nahasapeemapetilon v seriálů nadále zůstane. Apu dle některých lidí totiž vyobrazoval klasický stereotyp Inda, který žije v USA a evidetně s tím měl někdo problém. Vše je ale vyřešeno a Kwik-E-Mart o svého majitele nepřijde. Všechny série Simpsonových navíc budu od listopadu dostupné ve službě Disney+. U nás by služba měla být dostupný někdy začátkem roku 2020.

0 0 vote
Article Rating
Source :

Variety

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X