Domů » Články » Simulátor Dinosaur Fossil Hunter vyjde již příští rok

Simulátor Dinosaur Fossil Hunter vyjde již příští rok(1 minuta čtení)

Staňte se úspěšným paleontologem a hledejte zkameněliny velkých i malých dinosaurů. V novém simulátoru od Pyramid Games si užijete cestování, kopání, výzkum i slávu, kterou vám přinesou vaše objevy. 

Hráči budou provádět výzkum ve třech amerických státech – Montaně, Wyomingu a Utahu. Nebude snadné se tam dostat, v cestě stojí spousta bláta, kamení i padlých stromů, které hráči musí odstranit, aby mohli pokračovat v cestě ve svém terénním autě. Najít lokalitu vhodnou pro vykopávky také není jednoduché, je třeba použít georadar a pak fosílie opatrně vykopat. Ty můžete snadno zničit a tak je potřeba postupovat velice pomalu. Pak stačí jen cenný materiál zabalit, bezpečně uložit do schránky a pak odvézt do laboratoře. Nebude trvat dlouho a budete si moct otevřít své vlastní malé muzeum, které si můžete sami nadesignovat a exponáty vystavit způsobem, jakým chcete. 

Pokud jste se někdy chtěli stát archeology, nebo si to alespoň vyzkoušet, je Dinosaur Fossil Hunter právě pro vás. Hra vyjde v první polovině roku 2020 a to na Microsoft PC.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] této zajímavé hře jsme psali již v době, kdy vývojáři oznámili, že hra vyjde v první polovině tohoto roku. Což […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X