Domů » Články » Herní novinky » Singleplayerová kampaň For Honor “nebude jen obsah navíc”

Singleplayerová kampaň For Honor “nebude jen obsah navíc”

Podle slov kreativního ředitele Jasona VanderBerghea si hráči For Honor plně užijí i bez toho, aby jedinkrát ochutnali multiplayer.

Oznámení For Honor na E3 2015 bylo velmi příjemným překvapením pro nejednoho fanouška hack & slash žánru. S dobrým dojmem jsme odcházeli i my po několika hodinách alfatestování před dvěma týdny. To jsme si ale vyzkoušeli jen bitvy proti dalším živým hráčům.

Pokud řezání skutečných protivníků není vaším šálkem čaje, vývojáři už dlouho pracují i na singleplayerové kampani. Nyní se o příběhovém módu rozpovídal kreativní ředitel Jason VanderBerghe v rozhovoru pro Gamespot.

Singleplayerová kampaň by podle něj měla být plnohodnotným zážitkem. Hráči by měli být po jejím dohrání spokojení, i kdybysi  bitvy s živými protivníky ani jednou nevyzkoušeli. Což by ale byla škoda, multiplayer v sobě skrývá také hodně potenciálu.

VenderBerghe dále sdělil, že si v příběhu zahrajeme za hrdiny ze všech tří frakcí a procestujeme tak celý fiktivní svět. Ti budou bojovat nejen mezi sebou, určitě dojde i na střet s Apollonem, který ve světě For Honor uměle udržuje válku, jak bylo vidět v letošním E3 traileru.

For Honor vychází 14. února 2017 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Čtěte také: Gamescom 2016: Dojmy z For Honor

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X