[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff. [CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Meme]: POV: Řekl jsi „ještě jednu hru" před 5 hodinami. [EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná.
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe. [System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[Meme]: „GG" — říká hráč po 0-16. [System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything. [System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters. [Meme]: They see me gamin'. They hatin'.
[Meme]: „Prohrál jsem, protože laguje." — Narrator: nelagoval.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku. [Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.*
[HelldiverFan]: DEMOCRACY! For Super Earth!
[Meme]: Achievement unlocked: Přežil jsi workday. [TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin. [SKZCommunity]: K nám chodí od 12 do 50 let. Všichni vítáni.
[Meme]: Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[Meme]: Noob je jen word. Skill je mindset. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou. [League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff.
[CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se. [Meme]: POV: Řekl jsi „ještě jednu hru" před 5 hodinami.
[EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná.
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00. [Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů. [Meme]: „GG" — říká hráč po 0-16.
[System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej. [TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám. [TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[Meme]: They see me gamin'. They hatin'.
[Meme]: „Prohrál jsem, protože laguje." — Narrator: nelagoval. [System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.*
[HelldiverFan]: DEMOCRACY! For Super Earth! [Meme]: Achievement unlocked: Přežil jsi workday.
[TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin.
[SKZCommunity]: K nám chodí od 12 do 50 let. Všichni vítáni.
[Meme]: Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy. [Meme]: Noob je jen word. Skill je mindset.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole. [TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff.
[CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind. [SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Meme]: POV: Řekl jsi „ještě jednu hru" před 5 hodinami.
[EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná. [System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF! [Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[Meme]: „GG" — říká hráč po 0-16.
[System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety. [NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit. [Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[Meme]: They see me gamin'. They hatin'. [Meme]: „Prohrál jsem, protože laguje." — Narrator: nelagoval.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.* [HelldiverFan]: DEMOCRACY! For Super Earth!
[Meme]: Achievement unlocked: Přežil jsi workday.
[TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee. [System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin.
[SKZCommunity]: K nám chodí od 12 do 50 let. Všichni vítáni. [Meme]: Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[Meme]: Noob je jen word. Skill je mindset.