[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded.
[Dota2Enjoyer]: GG EZ. Next game.
[MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin. [Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Anon]: Teamkill? To byl callout issue.
[SKZCommunity]: Naše recenze? 4.9 na Google. We try. [Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru. [System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[SKZCommunity]: Hledáš parťáka na duo? Zeptej se vedle.
[TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh. [System]: VIP místa mají 27" 240Hz 2.5K monitory.
[LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters. [TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [FlexKing]: Ranked? Solo? Party? Sem pro všechno.
[Meme]: POV: Řekl jsi „ještě jednu hru" před 5 hodinami.
[Skiller ;)]: Háje: metro C přímo k nám. Easy. [BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one.
[ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě.
[Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru. [PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky.
[Karel]: Jde někdo LoLko na Hájích? [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded.
[Dota2Enjoyer]: GG EZ. Next game. [MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one. [Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Anon]: Teamkill? To byl callout issue. [SKZCommunity]: Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit. [Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[SKZCommunity]: Hledáš parťáka na duo? Zeptej se vedle. [TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh.
[System]: VIP místa mají 27" 240Hz 2.5K monitory.
[LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým. [TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC. [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[FlexKing]: Ranked? Solo? Party? Sem pro všechno.
[Meme]: POV: Řekl jsi „ještě jednu hru" před 5 hodinami. [Skiller ;)]: Háje: metro C přímo k nám. Easy.
[BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one.
[ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě. [Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky. [Karel]: Jde někdo LoLko na Hájích?
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded. [Dota2Enjoyer]: GG EZ. Next game.
[MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x. [Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin. [Anon]: Teamkill? To byl callout issue.
[SKZCommunity]: Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe. [System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [SKZCommunity]: Hledáš parťáka na duo? Zeptej se vedle.
[TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh.
[System]: VIP místa mají 27" 240Hz 2.5K monitory. [LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything. [Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[FlexKing]: Ranked? Solo? Party? Sem pro všechno. [Meme]: POV: Řekl jsi „ještě jednu hru" před 5 hodinami.
[Skiller ;)]: Háje: metro C přímo k nám. Easy.
[BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one. [ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě.
[Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner! [System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky.
[Karel]: Jde někdo LoLko na Hájích?