[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[HorrorFan]:Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[Meme]:Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy. [System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[ApexLegend]:Dibs on the Wingman. [CS2Warrior]:Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct. [Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[TechBot]:BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier.
[Meme]:Respawn IRL: Další Monster z baru. [Meme]:Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone.
[Anon]:GG WP. Jdu na další.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [System]:Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[R6Operator]:Breaching. Stand clear.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin. [Anon]:Report: real life za low FPS.
[NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00. [Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[Skiller ;)]:20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám! [SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try. [PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým. [ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[HorrorFan]:Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience. [Meme]:Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět. [ApexLegend]:Dibs on the Wingman.
[CS2Warrior]:Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe. [System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[TechBot]:BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier. [Meme]:Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]:Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone.
[Anon]:GG WP. Jdu na další. [System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[System]:Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[R6Operator]:Breaching. Stand clear. [MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Anon]:Report: real life za low FPS.
[NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej. [System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[Skiller ;)]:20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu. [Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu. [SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží. [LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu. [HorrorFan]:Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[Meme]:Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery. [System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[ApexLegend]:Dibs on the Wingman.
[CS2Warrior]:Smoke na A je věda. Tady ji studuju. [Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [TechBot]:BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier.
[Meme]:Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]:Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone. [Anon]:GG WP. Jdu na další.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[System]:Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏 [R6Operator]:Breaching. Stand clear.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Anon]:Report: real life za low FPS. [NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám. [Skiller ;)]:20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se. [Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming. [System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.