POBOČKA STODŮLKY VYKRADNUTÁ! 🚨

Pomôžte nám nájsť zlodejov. Hľadáme unikátnu repliku zbrane a ďalšie veci. Odmena 10 000 Kč! 💰

ZÁKLADŇA ČAKÁ

Si ready? Rozhodni to.

SKILLZONE

Vytvorené hráčmi pre hráčov. Sme tu pre teba nonstop, či už trénuješ na major, alebo len chilluješ s kamošmi.

BOSS: Tomáš "Ug4t0R" Švec👑

Majiteľ nie je žiadny paprda v obleku. Je súčasťou tímu, stretneš ho na bare alebo v hre.

Kľudne pošli pochvalu, sťažnosť alebo otázku. Som tu pre teba.

Rýchly odraz

Operácie

Siete a Podpora

Rezervace pro 5+ Hráčů a soukromé pronájmy

777 766 112

(je jedno na kterou chcete pobočku)

Veřejné provozovny:

© 2026 SkillZone.cz. Všetky práva vyhradené. GL & HF.

All Systems Operational
Rýchly kontakt
VEĽKÉ SKUPINY 8+
Súkromné aj verejné priestory · Eventy
PRAGUE 3: ŽIŽKOV (NONSTOP)
Orebitská 630/4
PRAGUE 4: HÁJE — RECOMMENDED FOR NEW PLAYERS
Arkalycká 877/4
PRAGUE 5: STODŮLKY — OUR NEWEST AND LARGEST BRANCH
Prusíkova 2577/16
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[HorrorFan]:Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[Meme]:Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[ApexLegend]:Dibs on the Wingman.
[CS2Warrior]:Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[TechBot]:BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier.
[Meme]:Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]:Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone.
[Anon]:GG WP. Jdu na další.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[System]:Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[R6Operator]:Breaching. Stand clear.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Anon]:Report: real life za low FPS.
[NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[Skiller ;)]:20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[HorrorFan]:Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[Meme]:Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[ApexLegend]:Dibs on the Wingman.
[CS2Warrior]:Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[TechBot]:BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier.
[Meme]:Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]:Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone.
[Anon]:GG WP. Jdu na další.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[System]:Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[R6Operator]:Breaching. Stand clear.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Anon]:Report: real life za low FPS.
[NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[Skiller ;)]:20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[HorrorFan]:Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[Meme]:Buffed: Tvoje gameplay. Nerfed: Tvoje výmluvy.
[System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[ApexLegend]:Dibs on the Wingman.
[CS2Warrior]:Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[TechBot]:BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier.
[Meme]:Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]:Loot? Drop? Nah. Skill? Drop by SkillZone.
[Anon]:GG WP. Jdu na další.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[System]:Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[R6Operator]:Breaching. Stand clear.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Anon]:Report: real life za low FPS.
[NováčekPetr]:Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[Skiller ;)]:20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Anon]:Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
🌙15°C
ACCESS TERMINAL

🍪 Cookies? Nie sme pekáreň, ale...

Používame nevyhnutné cookies pre fungovanie webu a analytické cookies (aby sme vedeli, čo ťa baví). Žiadne reklamy, žiadny spam — slovo gamera. 🎮