[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [System]:Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky.
[Anon]:Myš je mokrá od potu. We ball.
[System]:Vlastní pití? Jen v uzavíratelný láhvi u PC. [Anon]:Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server!
[League_Player]:Jungle diff, vždycky jungle diff. [PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[Meme]:Skill issue = motivace k dalšímu hraní.
[TechBot]:NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty. [System]:Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[Skiller ;)]:Přines svůj headset nebo použij náš. Your call.
[Dota2Enjoyer]:GG EZ. Next game. [Skiller ;)]:Máme i konzole. Console squad assembles.
[Anon]:Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda.
[LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým. [System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin. [Guest]:Mají tu Monster?
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[StrategyNerd]:Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go. [Anon]:Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[Support]:Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru.
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level. [System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno.
[Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[PUBGSurvivor]:Winner winner chicken dinner! [System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[Anon]:Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[TechBot]:380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee. [ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[System]:Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky.
[Anon]:Myš je mokrá od potu. We ball. [System]:Vlastní pití? Jen v uzavíratelný láhvi u PC.
[Anon]:Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server! [League_Player]:Jungle diff, vždycky jungle diff.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[Meme]:Skill issue = motivace k dalšímu hraní. [TechBot]:NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[System]:Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[Skiller ;)]:Přines svůj headset nebo použij náš. Your call. [Dota2Enjoyer]:GG EZ. Next game.
[Skiller ;)]:Máme i konzole. Console squad assembles.
[Anon]:Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda. [LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin. [Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Guest]:Mají tu Monster?
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [StrategyNerd]:Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[Anon]:Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[Support]:Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru. [Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno.
[Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám. [PUBGSurvivor]:Winner winner chicken dinner!
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[Anon]:Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [TechBot]:380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[System]:Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky. [Anon]:Myš je mokrá od potu. We ball.
[System]:Vlastní pití? Jen v uzavíratelný láhvi u PC.
[Anon]:Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6. [KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server!
[League_Player]:Jungle diff, vždycky jungle diff.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming. [Meme]:Skill issue = motivace k dalšímu hraní.
[TechBot]:NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[System]:Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit. [Skiller ;)]:Přines svůj headset nebo použij náš. Your call.
[Dota2Enjoyer]:GG EZ. Next game.
[Skiller ;)]:Máme i konzole. Console squad assembles. [Anon]:Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda.
[LethalCompany]:Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt. [MinecraftBuilder]:Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[StrategyNerd]:Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[Anon]:Jestli dám 30 bombu, platí kafe. [Support]:Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru.
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno. [Anon]:Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[PUBGSurvivor]:Winner winner chicken dinner!
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží. [Anon]:Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[TechBot]:380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.