[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[Anon]:Moje K/D ratio = moje známky ve škole. [PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[Skiller ;)]:Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [System]:Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno.
[Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze. [System]:Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[Skiller ;)]:Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [Anon]:Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[System]:Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda.
[xX_Slayer_Xx]:Rush B! Don't stop! [Anon]:Teamkill? To byl callout issue.
[SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se. [Meme]:60fps? Cute. *laughs in 380Hz*
[System]:VIP místa mají 27" 240Hz 2.5K monitory.
[SKZCommunity]:Discord: discord.gg/skillzone — join us! [TechBot]:Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh.
[Meme]:Press F to pay respects... a jdi na další game.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server!
[TechBot]:Každej stroj má USB hub. Charge everything. [System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Skiller ;)]:Ukaž svůj rank. We don't judge. Much. [ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level. [Anon]:Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[Skiller ;)]:Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming. [Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[System]:Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno. [Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze.
[System]:Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[Skiller ;)]:Gaming není hobby. Gaming je lifestyle. [Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]:Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[System]:Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda. [xX_Slayer_Xx]:Rush B! Don't stop!
[Anon]:Teamkill? To byl callout issue.
[SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try. [SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Meme]:60fps? Cute. *laughs in 380Hz*
[System]:VIP místa mají 27" 240Hz 2.5K monitory. [SKZCommunity]:Discord: discord.gg/skillzone — join us!
[TechBot]:Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh.
[Meme]:Press F to pay respects... a jdi na další game. [System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server! [TechBot]:Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin. [Skiller ;)]:Ukaž svůj rank. We don't judge. Much.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám! [Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[Anon]:Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[PalworldFarmer]:Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming. [Skiller ;)]:Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[System]:Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp. [System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno.
[Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze.
[System]:Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety. [Skiller ;)]:Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]:Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's. [System]:Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda.
[xX_Slayer_Xx]:Rush B! Don't stop!
[Anon]:Teamkill? To byl callout issue. [SKZCommunity]:Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[SKZCommunity]:Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Meme]:60fps? Cute. *laughs in 380Hz* [System]:VIP místa mají 27" 240Hz 2.5K monitory.
[SKZCommunity]:Discord: discord.gg/skillzone — join us!
[TechBot]:Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh. [Meme]:Press F to pay respects... a jdi na další game.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Franta]:Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe. [KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server!
[TechBot]:Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží. [Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Skiller ;)]:Ukaž svůj rank. We don't judge. Much.