[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]: Crosshair placement i v tramvaji.
[JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru. [Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin.
[Meme]: 404: Sleep not found.
[Meme]: Gaming chair +500 elo confirmed. [Skiller ;)]: Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe.
[System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[TechBot]: Audio přes Steelseries Arctis. Crystal clear. [Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[TechBot]: Ping na český servery: <5ms. Deal with it.
[Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me. [Skiller ;)]: Skill se nerodí. Skill se grinduje.
[Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind. [BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[Skiller ;)]: Kdo dal clutch, tomu gratulujeme.
[HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience. [System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed.
[N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí.
[OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me. [Meme]: Loading... your next win.
[Meme]: One does not simply play just one game.
[Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat. [Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru. [MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Crosshair placement i v tramvaji.
[JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?! [Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin.
[Meme]: 404: Sleep not found. [Meme]: Gaming chair +500 elo confirmed.
[Skiller ;)]: Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe.
[System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět. [TechBot]: Audio přes Steelseries Arctis. Crystal clear.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[TechBot]: Ping na český servery: <5ms. Deal with it. [Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me.
[Skiller ;)]: Skill se nerodí. Skill se grinduje.
[Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu. [CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind.
[BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[Skiller ;)]: Kdo dal clutch, tomu gratulujeme. [HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed.
[N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí. [OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me.
[Meme]: Loading... your next win.
[Meme]: One does not simply play just one game. [Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat.
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe. [Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru.
[MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat. [Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Crosshair placement i v tramvaji. [JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin. [Meme]: 404: Sleep not found.
[Meme]: Gaming chair +500 elo confirmed.
[Skiller ;)]: Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe. [System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[TechBot]: Audio přes Steelseries Arctis. Crystal clear.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [TechBot]: Ping na český servery: <5ms. Deal with it.
[Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me.
[Skiller ;)]: Skill se nerodí. Skill se grinduje. [Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[CZechSniper]: AWP na Mirage je free elo, change my mind.
[BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to! [Skiller ;)]: Kdo dal clutch, tomu gratulujeme.
[HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed. [N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí.
[OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me.
[Meme]: Loading... your next win. [Meme]: One does not simply play just one game.
[Anon]: Jdu si dobít. Nemůžu přestat.
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole. [Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru.
[MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin. [Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.