Rozjíždíme SkillCast! Přijďte se podívat na náš živě vysílaný pilotní díl

Premiéra naší kecací seance

Tak jsme se konečně rozhoupali. S redaktory a spolupracovníky v rámci SkillZone startujeme SkillCast, náš podcastový pořad. Dnes se dočkáte jeho premiéry, přičemž nedostanete pouze audio, ale i obraz. A do toho pojedeme živě.

Koncept se může samozřejmě časem změnit. Pro tuto chvíli zkoušíme, jak moc nám bude formát sedět, a chceme obecně testovat zájem mezi vámi, čtenáři a fanoušky. O to víc nám bude záležet na feedbacku – od něj se pak odrazíme dál.

Kromě úvodních keciček se budeme zběžně věnovat několika menším aktuálním tématům: nečekanému vzkříšení Hunt: Showdown, remasterech Burnout: Paradise a Warcraftu 3 a radostech a strastech battle royale her. Nejvíce času ovšem věnujeme Kingdom Come: Deliverance a našich dojmech po dohrání.

Následně řekneme něco málo o chystané soutěži o sběratelku a případně odpovíme i na vaše otázky z fandovské skupiny či chatu na našem Twitch kanále. V 19:15 začínáme, tak dojděte a mrkněte se na nás. Budeme se těšit!

Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz