Kingdom Come: Deliverance

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

SkillCast #0: O lovcích, remasterech a ještě jednou Kingdom Come: Deliverance

Mrkněte na naši pilotní dvouhodinovou debatu

Tak neoficiálně první redakční SkillCast máme za sebou. O své podcastové panictví jsme přišli hned v pěti lidech a původně hodinová debata se protáhla na dvojnásobek. Nestihli jste se na nás koukat živě? Zde máte záznam.

Je pravda, že jsem byl ze začátku zase nervózní, ale snad se to postupně zlepšilo. Dvouhodinová diskuze to byla více než zajímavá – s kolegy Radkem Chudějem, Tomem Mlejkem a Davidem Řasou jsme probrali novinku Hunt: Showdown od Cryteku, remastery od EA a Blizzardu a budoucnost battle royale her.

Nejvíce času nám sebral – jak jinak – Kingdom Come: Deliverance. Společně se speciálním hostem Jakubem Chábkem alias Grongorem jsme se podělili o dojmy z hraní, pár vtipných historek a přání do dalšího dílu, dá-li herní bůh.

Jelikož šlo o testovací díl, nebyl zdaleka dokonalý technicky ani scenáristicky, ale budeme se snažit vylepšovat nakousnutý koncept tak, aby vám pak chutnal co nejvíce. Máme tu seznam bodíků, které bychom chtěli změnit, snad se to postupem času uchytí. Další sezení zpestříme soutěží.

Záznam prvotního SkillCastu už k vidění bohužel není (po 14 dnech na Twitchi zmizí). Pokud nám ale na kanále hodíte follow, budeme více než rádi – neuniknou vám tak další naše aktivity. Samotný SkillCast budeme natáčet každou neděli. Tak na viděnou i slyšenou!

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz