Domů » Články » Herní novinky » Podcast #2: Násilné hry ve VR z nás asi udělají zrůdy. Nebo esporťáky

Podcast #2: Násilné hry ve VR z nás asi udělají zrůdy. Nebo esporťáky

Další tříhodinová debata v revival podcastu

V nedělním podcastu nám nefungoval zvuk, a tak jsme si dali repete ve čtvrtek. Témata zůstala stejná, dokonce i náš speciální host opět dorazil. Přestože nás později bylo o jednoho méně, dokázali jsme kecat téměř tři hodinky.

Do gauče jsme usedli ve stejném počtu, ale v jiné sestavě. V úvodu zastoupil Davida Řasu náš host Ondřej „Lelek“ Kvarda. Ten nám během necelé hodiny popsal své zážitky z IEM Katowice 2018 a celkově přiblížil progaming. Následující dvě témata jsme pak probrali pouze v redakční trojici, tedy já (Tom Mlejnek), Marek Tran a Radek Chuděj.

Povídali jsme si o systémové chybě, kvůli které nefungovaly headsety Oculus Rift, a rovnou navázaly na samotnou virtuální realitu (VR) a její budoucnost. Na závěr nás čekala diskuse o hrách a násilí. Tu nedávno vyvolal samotný americký prezident Trump, když se sešel se zástupci herního byznysu a odpůrci násilných her kvůli hrozivému útoku na floridskou střední školu.

  • 1:10 IEM Katowice 2018 a e-sport (s Lelkem)
  • 58:20 Oznámení Call of Duty: Black Ops IIII
  • 1:01:18 Crash Bandicoot a hry na Nintendo Switch
  • 1:02:18 Valve začne znovu vydávat hry a detaily o Artifact
  • 1:05:11 H1Z1 je týden po vydání free-to-play
  • 1:07:30 Oculus Rift a budoucnost VR
  • 1:26:12 Hry a násilí
  • 1:53:59 Otázky čtenářů/diváků

Opět uvítáme jakékoli připomínky a náměty, co se vám v podcastu (ne)líbilo. Zase jsme párkrát zabrušovali tam, kam bychom neměli, ale snad se oproti předešlým dílům lepšíme. Také jsme vyslyšeli váš feedback a na ustálenou časovou délku tolik hledět nebudeme, avšak pokusíme se vejít pod tři hodiny. Předběžné informace o možných tématech a nově vytvořené memes z podcastu najdete v naší čtenářské skupině.

Podcasty vysíláme na našem Twitch kanále, kde naleznete i záznam. Budeme vděční, když nás na něm podpoříte, ať už formou followu nebo subscribem. V následujících dnech nahrajeme záznam i na provizorní SkillZone YouTube kanál. Na telefonech si také můžete v Twitch aplikaci zaškrtnout „pouze zvuk“.

[arve url=”https://player.twitch.tv/?autoplay=false&video=v240792058″ /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X