Web a je zatím mimo běžný provoz. Web nyní slouží hlavně pro rychlé a důležité informace.

Lanparty ve skillzone

Chceš přijít na LANku kde se potkáš jen se stejně naladěnými hráči a zahrajete si všichni svojí oblíbenou hru? Pak si tady správně!

 

Co jsou naše lanparty?

LANparty mají za hlavní cíl sjednocovat komunity dané hry a součásti LANky jsou i různé turnaje a výzvy po dobu trvání LAN. I ty můžeš klidně navrhnout co se bude hrát! Je také na tobě jestli se jich budeš chtít účastnit, hlavním cílem akcí je si užít den trochu jinak, než klasicky doma, nebo v našem NONSTOP herním klubu na Praze 3. Proto jestli si zahrajeme například 5v5, turnaj 1v1, nebo budeme jen soutěžit kdo dokáže lépe hrát s obráceným monitorem, je čistě na domluvě!

Kde se lanky konají?

Celodenní LANparty se konají primárně v našem unikátním privátním Gaming Studiu v Holešovicích, ale kratší akce se mohou konat i v naší veřejné provozovně SkillZone NONSTOP na Praze 3

V jakých hrách zatím plánujeme lanparty?

League of Legends, Dota 2, Counter Strike GO, Valorant, Apex, ale rádi si uděláme i retro den a zahrajem Counter Strike 1,6 nebo zkusíme najít hráče na Heroes of the storm 🙂 Je to hlavně na vás!

Již naplánované lanparty s volnou kapacitou


NE – 3.7. League of Legends (ZMĚNA TERMÍNU!) Na žádost hráčů, jsme posunuli termín na prázdniny!

Pokud se chcete účastnit, napište nám a vždy ve STŘEDU před termínem vás kontaktujeme s dalším info.

Chci se účastnit! jak na to?

Můžeš se stavit klidně na bar do SkillZone NONSTOPu, ale jednodužší bude využít některý z našich kontaktů – ideálně whatsapp, nebo instagram. Napiš, že se chceš účastnit LANparty a ve kterých hrách. My se ti ozveme s více podrobnostmi!

Pokud ani jedno nevyužíváš můžeš použít tento formulář, a my se ti ozveme s více informacemi!