fbpx

Pojďte ukončit tento rok jako praví hráči. Zveme vás na Skillvestr 2017!

Dobrou náladu s sebou, prosím

Rok 2017 byl pro celý SkillZone extrémně divoký. Redakce se snažila zvyknout na nového chlebodárce, herní klub se dočkal zásadního (a náročného) faceliftu a do toho přišlo ještě několik dalších radostí a strastí gamingu. Pomaličku se však blíží čas, kdy dáme letošnímu roku poslední sbohem – a jak jinak než ve SkillZone.

Stejně jako v minulých letech, i letos pořádáme Skillvestr, tentokrát ovšem v nově zrekonstruovaném herním klubu na Praze 3. Pravidla této VIP akce pro vybrané hráče, fanoušky a kamarády SkillZone jsou stejné jako vloni – událost je pouze pro lidi nad 15 let, pod 18 let je zakázán alkohol. Letošní kapacita činí 30 hostů.

Na co se můžete letos těšit? Kromě 25 výkonných kompů, které budou až do rána jen pro vás, budete mít k dispozici i Xbox One X se 4K televizí, možná se k němu připojí i Nintendo Switch. Samozřejmostí je i drobné občerstvení a nějaké to erární pitivo. Pokud si chcete přinést vlastní kapaliny či hry, rozhodně vám nebudeme bránit – pařit se bude až do ranních hodin.

Každý účastník navíc dostane i náhodný Steam klíč a nějaké ty SkillZone dárečky. Do 28. 12. zveřejníme seznam pozvaných, přednost nicméně dáme těm, kteří se zúčastnili uplynulých Skillvestrů. Cena na osobu činí 350 Kč.

Přihlašovací formulář můžete vyplnit níže, případné změny hlaste na facebooku SkillZone klubu či přímo v události Skillvestr 2017, kde také najdete více podrobností. Budeme se na vás těšit!

Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz