Zveme vás na Advík 2017 – přijďte za námi do naší herní zóny!(2 minuty čtení)

Připravili jsme si pro vás zajímavé věcičky!

Jak už je naším železným zvykem, i letos se SkillZone objeví na Advíku! Festival s více než desetiletou tradicí, zaměřený především na anime, mangu a asijskou kulturu jako takovou, i tento rok zpestříme svou herní zónou. Na co všechno se můžete těšit?

Dvanáctý ročník festivalu Advík se koná ode dneška do neděle 30. července v Modré škole na Hájích. Program nabízí více než pestrý – větví se do několika sekcí a na své si přijdou fanoušci anime, mangy, cosplaye i všeho asijského a exotického jak na přednáškách, tak workshopech. Nechybí ani čajovna a koutek s dýmkou pro posezení s přáteli.

Pojďme se ale bavit o našem herním koutku! Letos jsme si s sebou přivezli nadupané herní notebooky od MSI a Lenova i pár našich kompů. To vše si můžete užít na křeslech od DX Raceru a s periferiemi od Razeru. Na své si přijdou i fandové konzole Xbox One i její starší verze.


Specialitou letoška je karaoke (jsme zvědaví na vaše výkony) a dotykový monitor s rytmickou hrou OSU, kterou návštěvníkům asi nemusíme moc představovat. A co víc, budeme v ní pořádat i turnaj o moc fešné ceny, tudíž se nezapomeňte stavit, pokud máte důvěru ve vaše reflexy.

Turnajů bude samozřejmě víc – postupně si můžete s ostatními návštěvníky změřit síly ve hrách jako Injustice 2, Overwatch. League of Legends, Hearthstone, TESO: Morrowind i Just Dance. Na zápasy se můžete přihlašovat na stránkách českého ESL, v případě Morrowindu, OSU a Just Dance stačí dojít ke stánku.

Aby toho nebylo náhodou málo, po celém areálu jsme poschovávali několik kartiček, díky kterým můžete vyhrát další herní ceny, od klíčů na Steam po skvěle vypadající sluneční brýle s vyrytým logem SkillZone. Buďte tedy v pozoru a vyhlížejte naše letáčky – jakmile jeden najdete, zamiřte za námi do herní zóny pro další instrukce!

A vůbec, přijďte a přesvědčte se sami. Ani redakční sekce si nenechala letošní Advík ujít a bude se okolo motat taky. Nebojte se na nás houknout – rádi pokecáme. Budeme se na vás těšit!

Takhle vypadá náš speciální soutěžní letáček. Najděte ho a přijďte za námi pro výhru!


Source :

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na