Domů » SkillZone BEAST CZC PC

SkillZone BEAST CZC PC

Skvělý výkon, kvalitní komponenty a unikátní design. Herní sestavy jsou výsledkem mnohaletých zkušeností profesionálního herního klubu SkillZone, který funguje již od roku 2005, kde tyto mašiny prochází obrovskou zátěží. A poprvé za celou historii si díky spolupráci s CZC.CZ můžete sestavy zakoupit domů. Sestavy využívají fantastického výkonu procesorů Intel 8. generace a grafických karet Asus ROG STRIX GTX řady 10 a podtrhávají svůj hráčský vizuál osvětlením Asus Aura Sync RGB LED. Své kvalitní komponenty jsme se nebáli přiznat, a proto jsme je umístili do exkluzivní skříně s průhledným bokem nikoliv z plastu, jak tomu bývá zvykem, ale z temperovaného skla. SkillZone CZC PC jsou dostupné ve variantách výkonného Professional a opravdové BEASTie.

U našich PC neděláme kompromisy. Naše provozovna je veřejným důkazem toho, že všechny námi navrhované PC běží v náročném NONSTOP provozu herního klubu, ve studiu, nebo je můžete vidět na různých akcích. Žádný z těchto PC nebylo třeba reklamovat, ani reinstalovat od začátku umístění do provozovny, a to jich máme plné místnosti. Můžete na trhu sehnat PC z levnějších komponent, ale to není naše cesta. Pro nás a naše zákazníky je důležitá maximální spolehlivost. Nechceme řešit reklamace. U sestav jsme také kladli důraz na to, aby nebyly dražší, než když si je ze stejných komponentů sestavíte sami.

SkillZone Beast patří k nejvýkonnějším mašinám SkillZone flotily, které uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Každý den jsou sestavy neustále podrobovány zkoušce náročných hráčůnonstop herním klubu SkillZone i na herních akcích a progamingových turnajích po celé České republice. Redakce herního Magazínu SkillZone.cz je využívá i pro recenzování nejnovějších a nejnáročnějších pařeb na maximální nastavení, včetně streamování. SkillZone BEAST sestavy jsou zkrátka navrženy tak, aby za všech okolností spolehlivě přinesly hráčům maximální výkon bez kompromisů. A navíc se dají díky své velice kvalitní skříni lépe převážet a tak se s touto BEASTií můžete pochlubit například na LANce.

Čím SkillZone BEAST CZC PC zaujme:

 • Velmi silný procesor 8. generace Procesor Intel Core i7-8700K, 6 jader, 12 vláken, 3.7 GHz, TurboBoost až 4.7 GHz, odemčený násobič
 • Grafika Asus GeForce GTX 1080 8GB řady Strix s výkonem pro skvělé herní zážitky v QHD a většinu her i v Ultra HD rozlišení a virtuální realitu
 • Skvělé herní osvětlení grafické karty a desky systémem Asus Aura Sync RGB LED
 • Operační paměť s kapacitou 16 GB DDR4
 • Rychlý SSD disk (maximální IOPS 100,000/89,000 čtení/zápis) a vysokokapacitní 2TB HDD
 • Kvalitní skříň s oknem z tmavého temperovaného skla po obou stranách (žádné plexisklo!)
 • Velmi účinný zdroj 80Plus Silver

Co získáte s počítačem CZC:

 • 3 roky záruka
 • Profesionálně vybrané komponenty se zaručenou kompatibilitou
 • Široká síť servisních míst v našich pobočkách
 • Odborná podpora na CZC.CZ hotline
X