Přijďte dnes na náš SkillZone stream! Klub slaví 13. narozeniny a rozdává hry!

Oslavte s námi další výročí!

Je pravda, že se o čísle 13 mluví spíše v negativní konotaci, tentokrát ovšem máme spíše důvod k radosti. Herní klub SkillZone dnes totiž slaví již 13. narozeniny a zve vás na speciální stream, kde nebude nouze o novinky okolo projektu i hry zdarma.

Webová sekce je pod hlavičkou SkillZone jen krátce, k dnešnímu dni ale pražský herní klub funguje už od roku 2005. Živý přenos si vezme na starost šéf projektu Ugu a rozpovídá se nejen o plánech s hernou, streamy či eventy, ale také o chystaných aktivitách redakce na tento rok. Možná dojde i na nějaké to překvápko, kdo ví.

Zcela určitě se ovšem dočkáte soutěží o hry zdarma. Žádné náhodné klíče na pochybné ruské tituly od šedivek, budou se rozdávat větší tituly a nebude jich úplně málo.

Takže si dejte budíček na 19:00 a přijďte se podívat! Koukat se můžete níže nebo na našem SkillZone TV kanále na Twitchi. Pokud se Tran a další stihnou vrátit do Prahy, připojí se aspoň do chatu na pokec. Budeme se těšit!

Zdroj:

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.