SOUTĚŽ: Vyhrajte se SkillZone podcastem Battlefield 1 na PC!

Soutěžní otázka je i tentokrát velmi jednoduchá

Po krátké pauze jsme se vrátili zpět se SkillZone podcastem a hezky ho odvysílali z našeho nového studia a HQ. Společně s ním jsme také odstartovali novou soutěž – tentokrát můžete vyhrát Battlefield 1 na Origin, který nám věnoval do soutěže herní obchod XGames.sk!

Soutěžní otázka bude pro zasvěcené fanoušky velmi jednoduchá: Proč jsme minulý týden neodvysílali podcast? I tentokrát je správných odpovědí vícero. O důvodech jsme mluvili hned na začátku vysílání, jehož záznam si můžete pustit níže, na Twitchi či Youtube kanále.

Správnou odpověď (či odpovědi, pokud chcete i malý bonus navíc) posílejte na redakce@skillzone.cz, do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme). Soutěž končí v neděli 22. dubna ve 12:00, výherce pak vyhlásíme ve stejný den v živém vysílání našeho SkillZone podcastu, který začíná každou neděli v 19:00.

Tak hodně štěstí a fajn poslech!

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz