Domů » Články » Jen taková rychlá omluva za mozkové zkraty v posledním SkillZone podcastu

Jen taková rychlá omluva za mozkové zkraty v posledním SkillZone podcastu

Mickey Mouse

Dnes v 18:00 spouštíme náš další SkillZone podcast na našem Twitch kanále, ještě předtím si ale dovolíme malou omluvu. Pár z vás si během posledního vysílání všimlo, že se chováme nějak podivně. Že občas ze sebe dostáváme zvláštní analogie. A že z Toma rovnou vylézala náhodná slova. No, má to důvod.

A tím důvodem je tajná hra. Zatímco jsme čekali na opravu zvuku, naše kamarádka Triss si usmyslela, že zkusí podcast zpestřit – a začala nám zadávat slovíčka, která jsme museli v průběhu vysílání nenápadně vyřknout.

Ze začátku šlo o relativně jednoduchou záležitost a nějak jsme skládali věty tak, aby zněly přirozeně, postupně ale přituhovalo. Museli jsme dávat dohromady věty, které obsahovaly výrazy jako mléko, broskvička, dyslexie, žížala a tak dále.

Některé naše kreace byly fakt zoufalé, vrchol byl, když Tom znenadání začal dokola houkat „Mickey Mouse“ u debaty o Bethesdě. Náš zadaný slovníček si můžete prohlédnout níže, stejně jako záznam z posledního poscastu.

  • Tomova slova – tarantule, bábovka, kočka, zubr, orchidej, dyslexie, výstřih, nácek, Mickey Mouse, živočich, monokl, talíř, anime, rtěnka, škeblička/mušlička, krém, upír, náplast, broskvička
  • Tranova slova (přidal jsem se mnohem později, do té doby jsem si jen myslel, že Tom má mozkový zkrat) – postel, mléko, žížala, detektiv, drákula, radiátor, meloun, holeň, broskvička

Redakční SkillZone podcast můžete sledovat každou neděli od 18:00 na našem Twitch kanále. Předplatitelé se mohou pak podívat na záznam hned po skončení relace, ostatní najdou podcast v pondělí večer na našem Youtube kanále. Jo, a do dnešních 16:00 můžete soutěžit o Steam klíče k RPG Moonlighter.

[arve url=”https://youtu.be/N1bTiGKA2hI?t=1h15m30s” /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X