Domů » Články » Herní novinky » SOUTĚŽ: Vyhrajte středověkou strategii Ancestors Legacy se SkillZone podcastem!

SOUTĚŽ: Vyhrajte středověkou strategii Ancestors Legacy se SkillZone podcastem!

A vracíme se i s literárním bonusem!

Další podcast, další soutěž. Po Frostpunku jsme si pro vás připravili Ancestors Legacy na Steam, a aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se přihodit sice neherní, ale stále tematický bonus. Pokud tedy rádi napichujete středověké vojáky na bojišti a zároveň nepohrdnete kvalitní sci-fi literaturou, obě ceny vás jistě potěší. 

Kromě povedené strategie od Destructive Creations dostanete také první díl Stopařova průvodce po Galaxii, když už jsme měli ve studiu ty ručníky. A soutěžní otázka? Kterou FPS hru by Tran, Dejv a Tom hráli radši, kdyby nebyl Battlefield 5 ani Call of Duty: Black Ops 4?

O obou blockbusterových titulech se začínáme bavit v čase 1:03:30, naši vyvolenou hru pak vyřkneme na konci tématu těsně před soutěží. Záznam ze sobotního podcastu najdete níže. Správné odpovědi tradičně posílejte na náš e-mail soutez@skillzone.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž podcast“ (nebo nějak tak, ať to poznáme).

Soutěžit můžete až do neděle 27. května, 16:00. Výherce vyhlásíme živě během našeho dalšího podcastu, který můžete sledovat každou neděli od 18:00 na našem Twitch kanále. Předplatitelé se mohou pak podívat na záznam hned po skončení relace, ostatní najdou podcast v pondělí večer na našem Youtube kanále.

Hodně štěstí a příjemný poslech!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=fDyndb5UTG8&feature=youtu.be” /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X