Domů » Články » FOTOGALERIE: Podívejte se, jak probíhalo finále ESGA turnaje v League of Legends

FOTOGALERIE: Podívejte se, jak probíhalo finále ESGA turnaje v League of Legends

Finále v League of Legends

Aktualizace: Ačkoliv bylo finále hodně napínavé, vítěz mohl být jen jeden. Zlatou medaili z turnaje ESGA Spring League si nakonec odnesl tým s velice moudrým názvem Pizza is Love. Zítra budeme pokračovat se hrou Overwatch, a i u ní očekáváme pěkně divoké zápasy!

Původní zpráva: Sobota v našem herním klubu SkillZone patřila progamingu. Celoevropská e-sportová platforma ESGA odstartovala ve SkillZone finále jarní ligy, v němž si české i slovenské týmy změřily síly v League of Legends. Přinášíme vám fotky ze zákulisí.

Do finále se nakonec probojovaly dva týmy – Revital Gaming a Pizza is Love, kteří stále bojují o zlatou medaili tohoto turnaje. Než přijdou definitivní výsledky, můžete se pokochat naší fotogalerií z ESGA Spring League. Finále můžete sledovat zde na Twitchi.

Rozhodně je o co hrát. Výherci si mohou odnést nejen peněžní odměny, ale i klávesnice, myši či podložky od Trustu, kartony s energeťákem Semtex či doplňky výživy MADMONQ pro nakopnutí reflexů.

Dneškem ale veškerá sranda nekončí. Zítra pokračuje i turnaj ve hře Overwatch a příští týden také finále v karetní hře Hearthstone. Obojí můžete sledovat na Twitchi pořadatelů. Sledujte s námi!

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X