Slovenské RPG Sacred Fire shání podporu na Steamu. Zahlasujte pro něj

Pomozte rozdmýchat slovenský plamen

Nejen české hry se snaží udělat díru do světa. Ještě před zahájením březnové kickstarterové kampaně chtějí slovenští tvůrci ze studia Poetic zaujmout se svým chystaným titulem Sacred Fire na Steam Greenlightu – nyní žádají hráčskou komunitu o podporu.

Autoři Sacred Fire se silně inspirovali starověkou Kaledonií (dnešní Skotsko) a jeho handrkováním s římskou říší, která si ji chtěla podmanit. Rozdělení hranic podle Hadriánova valu ale Římanům nestačilo a pomalu se chystají na novou ofenzívu. Asi vám došlo, že v kůži hlavního hrdiny stojíte na druhé straně barikády.

Příběh Sacred Fire klade důraz na psychologickou stránku vašeho hráčského alter ega a postaví vás před řadu nelehkých rozhodnutí a jejich následků. I tahové souboje budou hrou vůle a morálky než suché poměřování statistik soupeřů. Obsáhnou i různé postoje – svého protivníka můžete vyprovokovat, zastrašit či na něho zkusit nějaký špinavý trik. I každá z těchto voleb bude mít vlastní konsekvence.

Fanoušky RPG možná zaujme i informace, že se na dabingu traileru podílel i Doug Cockle, hlas herního Geralta z Rivie. Slušný úlovek, co? Pokud vás hra od slovenských Poetic zaujala, běžte na Steam a hoďte jim palec nahoru.

Čtěte také: Far Cry Primal naživo? Mrkněte na filmeček natočený v Česku

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz