Snímek Venom 2 konečně našel svého režiséra(2 minuty čtení)

Ačkoliv se zdá, že Disney už má pod palcem zase všechny komiksové hrdiny, pořád je tu pár filmů, které sice jsou od Marvelu, ale patří pod jiné studio a nejsou součástí MCU. Přesně to je i případ filmu Venom z minulého roku. Nyní se na nás chystá druhý díl.

Venom sice nebyl kdovíjaká pecka, ale je to dobrá popcornová zábava. Navíc film dokázal vydělat 856 milionů dolarů, což se může rovnat dvěma posledním filmům se Spider-Manem. Není tedy divu, že se studio žene do druhého dílu, železo se totiž musí kout, dokud je žhavé. Film už dokonce získal režiséra, a tak je vlastně o krok blíže k uvedení do kin.

O režisérské křeslo zprvu soupeřily tři jména, a to Andy Serkis, Travis KnightRupert Wyatt. Nakonec vyhrál Andy Serkis, který nedávno získal nejvyšší ocenění za dodání lidskosti digitálně generovaným postavám ve filmech Planeta opic, Star Wars, King Kong a Pán Prstenů. Tom Hardy, který si zopakuje roli Eddieho Brocka/Venoma, je s výběrem režiséra velice spokojen. Záporáka by si měl zahrát Woody Harrelson, kterého jsme mohli vidět v potitulkové scéně v prvním díle. Ztvárnit by měl sériového vraha Kleituse Cassidyho, na kterého se přisaje brutální symbiont Carnage. Ovšem nenechte se mýlit, film i tak bude mít přistupnost PG-13, takže nečekejte žádné trhání na kusy ani hektolitry krve, i když by se to opravdu nabízelo.

Filmu bychom se mohli dočkat již příští rok v říjnu. Scénář už je hotový a už jen stačí, aby padla první klapka. Podle neoficiálních informací by Venom měla být trilogie, takže to určitě není jeho poslední film.

Source :

Polygon

Jan Peroutka
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na