fbpx

Sniper Elite: Čekají nás hned 3 nové hry!

Vývojáři ze studia Rebellion se v posledních dnech rozhovořili o připravovaných hrách studia. Dočkáme se Sniper Elite 5, Sniper Elite VRSniper Elite V2 Remastered.

Během posledního developer updatu na platformě Twitch se vývojáři oblíbených her s odstřelovačem v hlavní roli nebáli oznámit hned tři nadcházející počiny studia.

Nové zpracování původní hry z roku 2012 přinese změny týkající se především grafického zpracování. Hra by v novém kabátku měla podporovat HDR, 4K a nový fotografický mód. Z hlediska hratelnosti se hráči mohou těšit na nové hratelné charaktery a multiplayer až pro 16 hráčů. Pokud již vlastníte původní Sniper Elite V2, dostanete remasterovanou verzi s výraznou slevou.

Informací ohledně Sniper Elite 5Sniper Elite VR se nám zatím moc nedostalo. Hry jsou však oficiálně ve vývoji. Další informace můžeme očekávat v následujícím období.

ZuluMaster
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.