Sniper: Ghost Warrior 3 opět odložen. Vyjde o tři týdny později

CI Game se chce poučit z předchozích chyb a nabídnou plnohodnotnou hru bez bugů

Polské studio CI Games již potřetí odložilo datum vydání Sniper: Ghost Warrior 3. To se naštěstí opozdí „jen“ o tři týdny. Nedávna betaverze přinesla totiž slušnou porci zpětné vazby, a aby doladili hru do posledního puntíku, museli ji odložit.

Sniper: Ghost Warrior 3 měl původně vyjít začátkem roku 2016, datum vydání museli autoři nakonec odsunout až na leden 2017. Ale ani v lednu jsme se sniperské akce nedočkali, přišel totiž další odklad.

Ten byl stanoven na 4. dubna. Čím blíže se ale vývojáři blížili k tomuto datu, tím častěji zveřejňovali střípky z herního obsahu. Navíc se v médiích začaly objevovat první dojmy z betatestů a různé gameplay záběry, proto se předpokládalo, že je hra téměř hotová a datum vydání se už nepohne. Pohnulo.

Polské studio CI Game oznámilo skrze tiskovou zprávu, že hru opět odkládá. Tentokrát se má vydání zdržet jen pár týdnů, nikoli měsíců. Na vině jsou prý data z betatestování, tvůrci potřebují více času na zpracování zpětné vazby, aby mohli hru plnohodnotně vydat. Sami jsme byli vůči technickému stavu bety poměrně kritičtí.

Datum vydání, pokud se tedy něco zase nezmění, je stanoveno na 25. březen. Sniper Ghost Warrior 3 vyjde na platformách PC, PS4 a Xbox One.

Čtěte také: První hraní: Sniper: Ghost Warrior 3 (beta)

Zdroj:

vg247.com

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.