Domů » Články » Sniper Ghost Warrior Contracts: Tichý zabiják se dočkal multiplayeru

Sniper Ghost Warrior Contracts: Tichý zabiják se dočkal multiplayeru

Pro všechny, kdo si oblíbili hru za nájemného zabijáka, ale připadali si ve hře tak trochu osamělí, máme dobrou zprávu. Sniper Ghost Warrior Contracts dočkal dlouho očekávaného multiplayeru, což znamená, že se v drsném prostředí moderní Sibiře budou moct setkat s těmi, kdo holdují stejnému koníčku. Je ovšem otázkou, jak radostné setkání to bude.

Sniper Ghost Warrior Contracts je střílečka z pohledu první osoby, ve které se hráč vtělí do role nájemného zabijáka a v tichosti likviduje určené cíle. K dispozici má bohatý arzenál nových pomůcek, včetně dronů, dálkových odstřelovačských věží, přísavných bomb a toxického plynu, to vše mu ale bude ničemu, když se nedokáže vypořádat s ostatními odstřelovači a krutými podmínkami divoké Sibiře.

Sniper Ghost Warrior Contracts pro PS4, PC a Xbox One už je v prodeji, nově do hry přibyl multiplayer. Od 2. března je také k dispozici bezplatné DLC, které do hry přidává poloautomatickou brokovnici Kell-T. U všech platforem lze zapnout české titulky.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X