Domů » Články » Sonic Olympic Games – Tokyo 2020 přiběhne na mobily začátkem května

Sonic Olympic Games – Tokyo 2020 přiběhne na mobily začátkem května

Ku příležitosti letní olympiády 2020 se herní gigant SEGA rozhodl vyvinout novou hru ze světa hbitého ježka Sonica. Sportovní spin-off universa Sonic bude mít celkem 15 disciplín a vyjde ještě před samotnou olympiádou.

Letošní Olympijské hry bude hostit země vycházejícího slunce – Japonsko. Kromě svérázných maskotů Maraiotawy a Someity, kteří znázorňují jak japonskou kulturu tak ducha olympijských a paralympijských her, se o zábavu postará také lokální herní společnost SEGA. Ta se chopila příležitosti a naplánovala hru ze světa Sonic the Hedgehog s olympijskou tematikou. Ve hře se dočkáme patnácti disciplín, přičemž nebude chybět variace běhů, hod oštěpem nebo třeba také badminton. Soutěžící budou hrát za známé postavičky a vedle Sonica také za Amy, Shadowa a další. Dobrou zprávou je, že hra bude dostupná pro Android i iOS. Datum vydání je určeno na 7. května a bližší specifikace si můžete prohlédnout na Google Play, App Store nebo také v oficiálním úvodním videu níže, kde jsou prezentovány všechny disciplíny.

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X