Domů » Články » Herní novinky » Sonic the Hedgehog: Unikla konečná podoba ježka Sonica z připravovaného filmu!

Sonic the Hedgehog: Unikla konečná podoba ježka Sonica z připravovaného filmu!

Ježek Sonic je modrý ikonický hrdina ze série her vydaných firmou SEGA. Objevil se také ve spoustě komiksech, knihách a animovaných seriálech. První hra se Sonicem byla vydaná roku 1991.

Tento ježek se okamžitě stal oblíbencem tehdejších hráčů a byl hlavním konkurentem Super Maria, nejvýznamnější herní postavy firmy Nintendo. Do dnešního dne se prodalo přes 44 milionů kopií her.

Není proto divu, že vzbudil zájem filmařů, kteří v této postavičce spatřili potenciál. Režie se ujal Jeff Fowler, role Sonica Ben Schwartz a jako hlavní záporák Dr. Robotník se představí Jim Carrey. Uniklé screeny nám dávají nahlédnout do jeho vzhledových i charakterových vlastností. Co od něj tedy ve filmu můžeme očekávat? Podívejte se:

Vzhled ježka Sonica z prosince minulého roku vzbudil mnoho negativních reakcí. Především proto, že se lidem nelíbila jeho silueta a vytvořili spoustu posměšných obrázků na daný plakát.

Hlavním trnem v oku byly jeho svalnaté nohy. Ukázalo se však, že obavy byly zbytečné. Hojně diskutované byly i jeho oči, které byly rozděleny, i když je má Sonic propojené. Film jde do kin 8. listopadu 2019.

X