Domů » Články » Sony odhalilo svou novou značku PlayStation Studios

Sony odhalilo svou novou značku PlayStation Studios

Před samotným odhalením konzole PlayStation 5 má pro nás Sony ještě jednu novinku. Tou je založení nové značky PlayStation Studios pro exkluzivní tituly, které budou do budoucna na PlayStation vycházet.

Pod hlavičkou PlayStation Studio nebudou vycházet jen hry od first-party studií, jako je třeba Naughty Dog, ale i od týmů, které si přímo Sony zaplatí. V rámci odhalení jsme se dočkali nového loga, které bude na krabicích her a krátké ukázky. Ta by se měla objevovat jako intro při zapnutí samotné hry.

„Poslední roky a možná i celou dekádu se zvětšuje síla našich her a to více, než kdy jindy. Přemýšleli jsme, jak tyto skvělé tituly zaštítit jednou značkou. Smyslem značky PlayStation Studios je to, aby zákazník, který uvidí hru s tímto označením věděl, že zde dostane ten pravý zážitek, který lze od her pro PlayStation čekat. Připraveno je i několik animovaných assetů, které uvidíte nejen ve hrách, ale i v trailerech, reklamách a nebudou chybět ani na balení, čí herních discích.

Značku PlayStation Studio neponesou jen připravované hry pro PlayStation 5, ale objeví se i u her na PlayStation 4. Dle informací se ovšem nestihne nasazení značky u The Last of Us: Part II a Ghost of Tsushima. Dočkat bychom se jí prý neměli ani u PC verze Horizon: Zero Dawn. Viceprezident marketingu Eric Lempel však tvrdí, že PC verze her značku ponesou také. Vypadá to tedy, že PlayStation plánuje vydávat více titulů na jiné platformy.

Dále se Sony zmínila o animaci, kterou lze měnit, a tak nemusí být u každé hry stejná. Objevují se tu postavy ze zavedených značek, ale i úplně nové hry, které na svůj status legendy teprve čekají. „Je to něco, o čem jsme dlouho přemýšleli a zejména teď, když se přibližujeme k další generaci, opravdu chceme naše hry podpořit ještě větším způsobem. Udělali jsme vše, co se týče masivních marketingových kampaní a to je ještě lepší způsob, jak tyto hry jednoduše spojit, aby fanoušci přesně věděli, do čeho jdou.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X