Domů » Články » Herní novinky » E3 2018: Přišla řada na Sony. Podívejte se s námi na živý přenos z konference!

E3 2018: Přišla řada na Sony. Podívejte se s námi na živý přenos z konference!(1 minuta čtení)

Co představí velikání z modrého týmu?

Předposlední konference letošní E3 je tu – přišla řada na Sony a její Playstation. Na oznámení nové konzole je podle nás ještě stále brzo, ostatně PS4 se stále může těšit obrovské porce exkluzivních titulů. Některé z nich by se měly dočkat nových trailerů a ukázek z hraní. A kdo ví, třeba se dostane i na nějaké to překvapivé oznámení…

Od Hidea Kodžimy a jeho Death Stranding máme velká očekávání (hlavně by nás teda zajímalo, jestli vůbec půjde o hru), stejně jako od plnohodnotné ukázky The Last of Us: Part 2. Ghost of Tsushima vypadá neméně zajímavě, Spider-Man od osvědčených Insomniaců jakbysmet. Tohle je taková naše silná čtvrtka, u které věříme, že nás nezklame. Když se k ní přidá i Bloodborne 2, nebude se vůbec zlobit, ba naopak.

Sony toho samozřejmě ukáže mnohem více. Ve hře je stále odložená zombie akce Days Gone a remaster Spyra, doplnit by je měly tituly jako Dreams nebo MediEvil. Co se týče her třetích stran, nejspíše uvidíme více z Call of Duty: Black Ops 4 a Red Dead Redemption 2.

Pokud tou dobou ještě nebudete spát, nalaďte si nás ve 2:30 buďto níže, nebo na našem Twitch kanále. Jelikož jde o předposlední konferenci, doufáme, že si Sony nachystala spoustu překvápek, jako tomu bylo u jejího konkurenta.

Čtěte také: FromSoftware představili Sekiro: Shadows Die Twice. Půjde o drsné RPG z fantasy feudálního Japonska

[arve url=”https://www.twitch.tv/skillzonetv” /]

Source :
Vlastní
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X