Domů » Články » Sony vrací peníze za hru WWE 2K20, je plná chyb

Sony vrací peníze za hru WWE 2K20, je plná chyb(2 minuty čtení)

Občas se prostě vývojářům stane, že se něco nepovede. Jejich hra poté může obsahovat bugy a různé chyby. V nejlepším případě se jen zasmějete a jdete dál. To však není případ hry WWE 2K20, ta se totiž potýká s velkými problémy.

Hra vyšla přibližně před týdnem a vypadá to, že ještě chvíli měla zůstat v péči vývojářů. Hráči si stěžují na nejrůznější chyby, které dokonce znemožňují další hraní. Ostatně hodnocení na serveru Metacritic mluví jednoznačně. Od novinářů si zde hra odnesla průměrné hodnocení 39 bodů ze sta a samotní hráči byli ještě přísnější, ti totiž hře dali pouze jeden a půl bodu z desíti. Na YouTube můžete již nyní najít kompilace těch “nejlepších” glitchů a udělat si tak obrázek sami. Na jedno takové video se můžete podívat níže.

Není tedy divu, že Sony, která má jinak přísná pravidla pro refundaci, povolila hráčům hru vrátit. Pokud jste si tedy zakoupili digitální verzi hry a nejste spokojeni, PlayStation vám vrátí peníze do vaší PS Store peněženky. Pro tuto refundaci neplatí klasická pravidla a nezáleží na tom, zda jste hru již spustili.

Na situaci reagovali i samotní autoři, kteří slíbili že do dvou týdnů dorazí první opravný patch. Dva týdny jsou docela dlouhá doba a to znamená i velké množství vrácených her od těch, kteří prostě nechtějí čekat. S tím samozřejmě není spokojeno ani samotné vydavatelství 2K Games, protože tím pádem přichází o spoustu peněz.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X