Sony zakročilo proti záškodníkům aneb PlayStation 4 je již v bezpečí!(1 minuta čtení)

Majitelé nejnovější generace konzolí společnosti Sony si mohou oddechnout. Jejich čipešči jsou totiž již proti škodlivým zprávám chránění a oni se tak nemusí vydávat do zlé země továrního nastavení…

Před pár dny jsme vás informovali o zprávách, které se šířily konzolemi z rodiny PlayStation 4 a poškozovali jejich systém. Jedinou možnou opravou pak byl přechod do továrního nastavení konzole. Tenhle problém by však již měl být minulostí. Sony totiž vydalo aktualizaci, která mu zatla tipec.

Navíc se na Twitteru britského PlayStationu objevilo řešení, díky kterému není potřeba konzoli kompletně reinstalovat. Pokud tedy vašeho křemíkového miláčka postihlo toto neštěstí, stačí danou zprávu smazat skrze telefonní aplikaci, restartovat konzoli a při zapínání následně držet tlačítko power, dokud znovu nepípne. Dostanete se tak do Safe modu konzole, kde již stačí zvolit možnost číslo 5 a vše bude v pořádku. Pro jistotu ale stejně doporučujeme nastavit přijímání zpráv jen od přátel, abyste dalším možným podobným problémům nadobro předešli.

Source :

VG24/7

Jan Peroutka
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na