Domů » Články » Herní novinky » Sony zakročilo proti záškodníkům aneb PlayStation 4 je již v bezpečí!

Sony zakročilo proti záškodníkům aneb PlayStation 4 je již v bezpečí!

Majitelé nejnovější generace konzolí společnosti Sony si mohou oddechnout. Jejich čipešči jsou totiž již proti škodlivým zprávám chránění a oni se tak nemusí vydávat do zlé země továrního nastavení…

Před pár dny jsme vás informovali o zprávách, které se šířily konzolemi z rodiny PlayStation 4 a poškozovali jejich systém. Jedinou možnou opravou pak byl přechod do továrního nastavení konzole. Tenhle problém by však již měl být minulostí. Sony totiž vydalo aktualizaci, která mu zatla tipec.

Navíc se na Twitteru britského PlayStationu objevilo řešení, díky kterému není potřeba konzoli kompletně reinstalovat. Pokud tedy vašeho křemíkového miláčka postihlo toto neštěstí, stačí danou zprávu smazat skrze telefonní aplikaci, restartovat konzoli a při zapínání následně držet tlačítko power, dokud znovu nepípne. Dostanete se tak do Safe modu konzole, kde již stačí zvolit možnost číslo 5 a vše bude v pořádku. Pro jistotu ale stejně doporučujeme nastavit přijímání zpráv jen od přátel, abyste dalším možným podobným problémům nadobro předešli.

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X